Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy po ponad trzech miesiącach wracają na Bałtyk - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobusy po ponad trzech miesiącach wracają na Bałtyk
31-07-2014 12:00   Janusz Ludwiczak
Od piątku autobusy będą zatrzymywać się na przystanku tramwajowym "Bałtyk", a nie jak było to od kwietnia na ul. Bukowskiej, przy hotelu Sheraton.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego od piątku, 1 sierpnia autobusy linii dziennych i nocnych kursujące ulicą Bukowską wrócą na przystanek tramwajowo-autobusowy "Bałtyk". Tym samym zlikwidowany zostanie przystanek tymczasowy zlokalizowany za wjazdem do Hotelu Sheraton.

Autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77, pospiesznej L oraz nocnych 240, 242 i 251 zatrzymywały się przy Sheratonie od 16 kwietnia. Najpierw powodem był zły stan przystanku "Bałtyk".

Nierówne krawężniki, unoszące się do góry, popękany asfalt - tak prawie dwa lata po generalnym remoncie wyglądał przystanek "Bałtyk". Remont przystanku udało się przeprowadzić w ostatnim tygodniu czerwca. Mimo to miesiąc po zakończeniu remontu autobusy wciąż zatrzymują się na tymczasowym przystanku, za hotelem Sheraton.

Ruch autobusowy po torowisku na przystanku "Bałtyk" będzie mógł zostać przywrócony po uzyskaniu przez beton niezbędnej wytrzymałości. Planowany termin oddania do użytku przystanku to 24 lipca 2014. Do tego czasu autobusy zatrzymywać się będą na przystanku tymczasowym za wjazdem do Hotelu Sheraton - wyjaśniał nam w połowie lipca Tomasz Łapszewicz, kierownik Działu Planowania Układu Komunikacyjnego Organizacji Przewozów i Informacji Pasażerskiej Zarząd Transportu Miejskiego.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: