Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pod kamerą najciemniej - latarnie, słupy trakcyjne i skrzynki energetyczne oklejone plakatami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pod kamerą najciemniej - latarnie, słupy trakcyjne i skrzynki energetyczne oklejone plakatami
28-07-2014 13:36   Janusz Ludwiczak
Nowo wyremontowane słupy i latarnie znów się oklejone są plakatami, pożyczkami i tanimi noclegami. Jednak najdziwniejsze jest, że pod samym okiem "Wielkiego Brata", czyli kamery monitoringu i kamer umieszczonych na budynkach Targów plakaty można swobodnie rozklejać - alarmuje nasz Czytelnik.

Po woli Poznań zalewa fala dzikich plakatów i świstków ogłoszeniowych, których tylko wiatr czyta. Na ulicy Głogowskiej i Roosevelta, przy Dworcu Zachodnim i Targach znów się pojawiły. Nowo wyremontowane słupy i latarnie znów się oklejone są plakatami, pożyczkami i tanimi noclegami. Częściowo pomogły siatki ochronne na prawej części przy moście dworcowym, ale są one do 2,3 m. Jednak najdziwniejsze jest, że pod samym okiem "Wielkiego Brata", czyli kamery monitoringu i kamer umieszczonych na budynkach Targów plakaty można swobodnie rozklejać. Dworzec najczęściej w nocy odwiedzają: patrolujący policjanci, SOK i kamery i nikt nic nie widział?? Może by tak rozwiesić siatkę na wysokość 3-ch m to zda egzamin - sugeruje nasz Czytelnik.


Fot: Nishio
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Plakaty promujące płytę EdSheeran zakleiły witryny sklepowe, słupy trakcyjne i skrzynki energetyczne

ZOBACZ TAKŻE: MPK apeluje: "Dość zaklejania"

ZOBACZ TAKŻE: Reklamy targów ślubnych zakleiły słupy trakcyjne i skrzynki energetyczne

ZOBACZ TAKŻE: Na przystankach pojawiły się reklamy, które wyglądają jak komunikaty MPK

ZOBACZ TAKŻE: MPK traci 100 tys. zł na walkę z nielegalnymi reklamami. Zapobiegną temu siatki ochronne?

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

28-07-2014 14:46:32
Grobelus Corubcionminus
"POZnan* Miasto know-how" – czyli jak kantować przygłupów poznaniaków "POZnan" Miasto you-don't-know-anything Ryszardzie Lwie serca zwany dalej Szczotą. Chciałem wszystkim przypomnieć, że jesienną są wybory I nie zapomnijmy wybrać „ojca szczotę„ na prezydenta na kolejną kadencje. Wszak nasz Prezydent szczerze dba o swój tyłek ups.. miało być o poznaniaków i młodzież. Walczy z korupcją, plakatami, bałaganem w mieście, biurokracją i dopalaczami. Poznaniacy są bez serca!! Jak można im te przywileje wypominać. TO SKANDAL!! Poznaniaku obudź się!!! WYBIERZMY ZNÓW GROBELNEGO I NIE ŻAŁUJMY TEGO WYBORU. Wszak on nasz ojciec i opiekun. Bądźcie ludźmi. Nie każdy się umie dobrać do koryta.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: