Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Betonowa kula na Głogowskiej zagraża kierowcom i przechodniom - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Betonowa kula na Głogowskiej zagraża kierowcom i przechodniom
22-07-2014 10:28   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Głogowskiej bez żadnego zabezpieczenia leży betonowa kula, która zagraża bezpieczeństwu kierowców i pieszych - alarmuje nasz Czytelnik.

Kula betonowa leży bez żadnego zabezpieczenia. Już "zkulnęła się" i wystarczy, że jakiś dzieciak lub podpity chłop przesunie ją bez żadnego wysiłku popchnie pod pędzący wóz. I wtedy nieszczęście gotowe - pisze nasz internauta, Karol Kroll na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Podobnych przypadków jest więcej. W kwietniu pisaliśmyM o tym, że idąc ulicą Głogowską, pomiędzy zajezdnią tramwajową a Hetmańską można zobaczyć ogromną kulę. Wydaje się, że spadła ona na chodnik. Okazuje się, że chodnik zwyczajnie się po prostu zapadł.

Ulica Głogowska pomiędzy Ściegiennego a Hetmańską była przebudowywana w połowie lat 90. Pomiędzy jezdnią a chodnikiem pojawiły się duże donice i ogromne kule, które stanowią element dekoracyjny i małej architektury.

Tomasz Libich z Zarządu Dróg Miejskich zapewnił, że betonowe kule niedługo zostaną usunięte.


Fot: Nishio
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Ogromna kula spadła na chodnik przy ul. Głogowskiej

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (2)

22-07-2014 15:42:19
poznaniak
DE jest słaby Ale się dzieje na Łazarzu Kiedyś to była spokojna wiocha teraz
22-07-2014 10:34:52
De.
Słabe.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: