Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Jeśli pan prezydent uzna to za stosowne" - Wojciech Wośkowiak będzie kandydował do Rady Miasta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Jeśli pan prezydent uzna to za stosowne" - Wojciech Wośkowiak będzie kandydował do Rady Miasta
22-07-2014 08:18   Janusz Ludwiczak
Znamy już sześciu kandydatów na prezydenta Poznania. Listę kandydatów do Rady Miasta ogłosiła również Platforma Obywatelska. Pojawią się kolejni kandydaci do Rady Miasta. O mandat będzie ubiegać się Wojciech Wośkowiak, który jest miejskim radnym od 12 lat.

Wiadomo już, że o stanowisko gospodarza Poznania będą ubiegać się: Tadeusz Dziuba (PiS), Ryszard Grobelny (niezależny), Jacek Jaśkowiak (PO), Tomasz Lewandowski (SLD), Anna Wachowska-Kucharska (Społeczna Inicjatywa Poznaniacy) i Maciej Wudarski (Prawo do Miasta).

Listę kandydatów do Rady Miasta ułożyła już Platforma Obywatelska. "Jedynką" w okręgu nr 2, obejmującym Łazarz, Stary Grunwald, Jeżyce i Ogrody będzie Krzysztof Skrzypinski. Na miejscu 2 znajdzie się Łukasz Mikuła. Na kolejnych miejscach znajdą się: Agnieszka Kapitan-Szymańska (miejsce 3), Anna Wilczewska (4), Jakub Kucharczyk (5), Adam Kaczmarek (6), Adrian Olszewski (7), Joanna Górecka-Nowak (8), Elżbieta Kralkowska-Mielcarek (9) i Roman Ratajczak (10).

Swój start w wyborach zapowiedział Wojciech Wośkowiak.

Jeśli pan prezydent uzna to za stosowne będę kandydować. Jest jeszcze wiele do zrobienia, przed nami kolejne wyzwania - powiedział radny Wojciech Wośkowiak.

Wojciech Wośkowiak ma 47 lat. Radnym Miasta Poznania jest od 12 lat. Od 2000 roku jest zaangażowany w działalność Rady Osiedla Św. Łazarza. Główne obszary jego działalności w samorządzie to działania inwestycyjne i remontowe, poprawa bezpieczeństwa, rozwój aktywności wśród mieszkańców, działania na rzecz rozwoju oświaty i sportu. Zasiada również w Radzie Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

lut

do 23-02-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi ogrodnicze "Gardenia"
Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej "Sport Invest"
Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych "Special Days"

23

lut

do 24-02-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Krajowa Wystawa Myszy Rasowych i Nierasowych
Zwiedzanie w ramach biletu wstępu do Palmiarni (10 zł normalny, 7 zł ulgowy)

27

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - Kongo

28

lut

do 01-03-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie Targi Książki

01

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przygody Wujka Ogórka"- impreza dla dzieci z rodzicami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: