Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pool Party na basenie przy Arenie - wybierano miss mokrego podkoszulka, dyskoteka z DJ {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pool Party na basenie przy Arenie - wybierano miss mokrego podkoszulka, dyskoteka z DJ {WIDEO}
20-07-2014 15:38   Janusz Ludwiczak
W sobotni wieczór studenci bawili się na pływalni letniej Pool Party. W basenie przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ młodzi tańczyli, pluskali się i moczyli na materacach, w kołach ratunkowych czy grając w piłkę wodną. W trakcie imprezy wybrano również miss mokrego podkoszulka i mistera "Słonecznego Patrolu" - następcy sławnego Mitch'a.

To jest impreza "pool party". Tak jak w filmach dużo radosnej, szczęśliwej młodzieży bawi się w basenie przy dobrej muzyce. Chcieliśmy zrobić fajną zabawę dla studentów, którzy nudzą się w wakacje. Jest to o tyle fajne miejsce, że jest tu blisko zewsząd i jest tu sporo miejsca, jest tu znacznie większa przestrzeń niż na innych basenach odkrytych. W trakcie wieczoru odbędą się również wybory miss mokrego podkoszulka i wybory następcy sławnego Mitch'a ze "Słonecznego Patrolu" - powiedział Bartek Juniczak, współorganizator imprezy, Fundacja Integra.

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli imprezę zorganizujemy tutaj jeszcze kiedyś. Organizacji imprezy nie ułatwiają nam urzędnicy, dobrze układa się współpraca z zarządcą pływalni. Być może za rok "pool party" odbyłoby się pod koniec czerwca, kiedy jest w Poznaniu jeszcze sporo studentów. Zapewniamy, że studenci dziś będą bawić się kulturalnie. Mamy osoby, które posprzątają obiekt, tak by na niedzielę na godz. 9 basen był czysty. Nad bezpieczeństwem czuwają również ochroniarz - dodaje Marcin Szubiński z Fundacji Intergra.

Impreza przebiegła spokojnie. Tuż przed północą wszyscy zostali wyproszeni z basenu i przenieśli się na pobliski trawnik, na którym odbyła się dyskoteka. W tym czasie rozpoczęło się czyszczenie basenu. Impreza zakończyła się w niedzielę, pół godziny po północy.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

sie

16:30
Park Wilsona
XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE - Warsztaty haftu koralikowego

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert inauguracyjny "Biesiada Ludowa" - XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2024

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: