Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Krzysztof Skrzypinski i Łukasz Mikuła na czele listy kandydatów PO do Rady Miasta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Krzysztof Skrzypinski i Łukasz Mikuła na czele listy kandydatów PO do Rady Miasta
16-07-2014 17:21   Janusz Ludwiczak
Wybory samorządowe za cztery miesiące, a znani są już pierwsi kandydaci do Rady Miasta. Platforma Obywatelska ułożyła już listę wyborczą dla wszystkich siedmiu okręgów, w tym dla okręgu nr 2 obejmującego Łazarz, Jeżyce, Ogrody i Stary Grunwald.

"Jedynką" w okręgu nr 2, króry będzie obejmować Łazarz, Stary Grunwald, Jeżyce i Ogrody będzie podobnie jak podczas poprzednich wyborów samorządowych Krzysztof Skrzypinski, obecnie Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miasta Poznania. Na miejscu 2 znajdzie się również jak cztery lata temu Łukasz Mikuła, Przewodniczący Komisji Polityki Przestrzennej Rady Miasta Poznania.

Na kolejnych miejscach znajdą się: Agnieszka Kapitan-Szymańska (miejsce 3), Anna Wilczewska (4), Jakub Kucharczyk (5), Adam Kaczmarek (6), Adrian Olszewski (7), Joanna Górecka-Nowak (8), Elżbieta Kralkowska-Mielcarek (9) i Roman Ratajczak (10).

W każdym okręgu "jedynką" będzie obecny Radny Miasta Poznania. I tak na Starym Mieście i Wildzie na miejscu 1 znajdzie się Hubert Świątkowski, na Winogradach i Sołaczu (okręg nr 3): Jakub Jędrzejowski, na Chartowie, os. Warszawskim i Śródce (okręg nr 4): Marek Sternalski, na Ratajach (okręg 5): Mariusz Wiśniewski, na Grunwaldzie (okręg 6): Bartosz Zawieja, a na Piątkowie, Podolanach i Smochowicach (okręg 7) "jedynką" będzie Grzegorz Ganowicz.

Do Rady Miasta z listy PO będą startować również: Zbigniewa Nowodworska - była szefowa NFZ w Poznaniu, Andrzej Rataj z Rady Osiedla Stare Miasto i Tomasz Lipiński - Radny Miasta Poznania. W sumie Platforma chce wystawić 74 kandydatów do Rady Miasta.

Lista kandydatów PO do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 (Łazarz - Stary Grunwald - Jeżyce - Ogrody):
1. Krzysztof Skrzypinski
2. Łukasz Mikuła
3. Agnieszka Kapitan-Szymańska
4. Anna Wilczewska
5. Jakub Kucharczyk
6. Adam Kaczmarek
7. Adrian Olszewski
8. Joanna Górecka-Nowak
9. Elżbieta Kralkowska-Mielcarek
10.Roman Ratajczak


Komentarze (1)

01-08-2014 20:46:07
DUK
To nie Tomasz Lipiński kandydował do europarlamentu, tylko jego ojciec Dariusz Lipiński
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: