Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

City Center już z dachem i nowym sufitem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
City Center już z dachem i nowym sufitem
15-07-2014 07:37   Janusz Ludwiczak
W przyszłym tygodniu po prawie trzymiesięcznej przerwie ma zostać otwarte całe drugie piętro centrum handlowego Poznań City Center. Dobiegają końca prace remontowe po zawaleniu się sufitu.

Przypomnijmy. 25 kwietnia w nocy runął podwieszany sufit na drugim piętrze galerii handlowej Poznań City Center. Na podłogę spadło nawet tysiąc metrów kwadratowych podsufitki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przez dwa tygodnie centrum handlowe znajdujące się przy dworcu kolejowym i autobusowym Poznań Główny było nieczynne.

Do końca maja miały potrwać prace związane z remontem dachu i podwieszanych sufitów. Tymczasem wciąż zamknięta jest część drugiego piętra galerii. Z powodu prowadzonych prac remontowych od trzech miesięcy zamknięte są sklepy, które mieszczą się na poziomie 2, są to sklepy sieci House, Reserved, CroppTown, Home&You i część H&M.

Dojście do punktów gastronomicznych sieci KFC, Burger King, Subway czy North Fish możliwe jest jedynie od strony Mostu Dworcowego i dworca kolejowego. Natomiast dojście do restauracji w strefie "duży food court", serwujących m.in. kuchnię turecką, indyjską, włoską oraz punktu sieci Mc Donald's i Pizza Hut możliwe jest schodami przy fontannie.

Prace naprawcze postępują zgodnie z planem, otwarcie całości II piętra nastąpi na pewno jeszcze w lipcu - wyjaśnia Norbert Fijałkowski, dyrektor Poznań City Center.

Według dyrekcji centrum handlowego nie odnotowano spadku klientów, jednak najemcy nie kryli niezadowolenia z całej sytuacji.

Spadek klientów nie jest odczuwalny, wprost przeciwnie, mamy w tej chwili więcej klientów niż np., w marcu czy kwietniu - twierdzi Norbert Fijałkowski, dyrektor Poznań City Center.


Fot: ice
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Prokuratura wyjaśnia dlaczego zawalił się sufit w Poznań City Center

ZOBACZ TAKŻE: Przeszli w kaskach, hełmach i z parasolami w obawie przed spadającym sufitem w City Center

ZOBACZ TAKŻE: Poznańscy radni chcą przedłużenia przejścia podziemnego z Dworca Zachodniego do City Center

ZOBACZ TAKŻE: Remontują dach i sufit podwieszany w Poznań City Center

ZOBACZ TAKŻE: Po dwóch tygodniach otwarto City Center. Klienci chcą przejścia naziemnego na Moście Dworcowym

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: