Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jacek Jaśkowiak kandydatem PO na prezydenta Poznania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jacek Jaśkowiak kandydatem PO na prezydenta Poznania
14-07-2014 00:11   Janusz Ludwiczak
50-letni przedsiębiorca Jacek Jaśkowiak będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Poznania.

Nieoficjalnie mówiło się o tym już od kilku tygodni, jednak PO podał oficjalną wiadomość dopiero w sobotę, po posiedzeniu miejskiej i powiatowej rady partii.

Jacek Jaśkowiak ma 50 lat, jest przedsiębiorcą, prowadzi własną firmę, zajmuje się doradztwem gospodarczym. . Z zawodu jest prawnikiem. Ukończył prawo na UAM. Lubi sport. Uprawia boks, wioślarstwo, judo, bierze udział w maratonach i zawodach narciarskich.

W ostatnich wyborach samorządowych, cztery lata temu startował jako kandydat Komitetu Wyborczego stowarzyszenia My-Poznaniacy. Wtedy zdobył czwarte miejsce - 7,16% (11 761) głosów.

Jacek Jaśkowiak to szósty kandydat na prezydenta Poznania. Rok temu Tomasz Lewandowski z SLD ogłosił, że będzie ubiegać się o fotel gospodarza miasta. W Święto Miasta, 29 czerwca Ryszard Grobelny poinformował, że będzie ubiegać się o piątą kadencję. Kandydata na prezydenta Poznania ogłosił również PiS - będzie nim poseł Tadeusz Dziuba. Natomiast we wtorek Stowarzyszenie Prawo do Miasta ogłosiło, że będzie startować w wyborach. Ich kandydatem na prezydenta Poznania będzie Maciej Wudarski. W wyborach o stanowisko gospodarza miasta ubiegać będzie się również Anna Wachowska-Kucharska ze Społecznej Inicjatywy Poznaniacy.

Na sześciu kandydatów zapewne się nie skończy. W wyborach samorządowych startować mają również Twój Ruch, komitet Korwina-Mikke, a także być może nowopowstałego klubu parlamentarnego Sprawiedliwa Polska Jarosława Gowina i Zbigniewa Ziobro. Na listach zapewne pojawi się również komitet niezależny.


R E K L A M A

Komentarze (2)

14-07-2014 10:59:05
ja
A kim oni są? Co zrobbili, że byliby tacy świetni?
14-07-2014 08:24:13
kaśka
Czy PO naprawdę chcę po raz kolejny dać wygrać Grobelnemu?? Nie ma on szans, co pokazał 4 lata temu. Nie można było wystawić Mariusza Wiśniewskiego lub Marka Woźniaka????
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

lut

do 23-02-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi ogrodnicze "Gardenia"
Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej "Sport Invest"
Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych "Special Days"

22

lut

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Zimowy Teatrzyk Cieni" - dla dzieci szkolnych

23

lut

do 24-02-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Krajowa Wystawa Myszy Rasowych i Nierasowych
Zwiedzanie w ramach biletu wstępu do Palmiarni (10 zł normalny, 7 zł ulgowy)

27

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - Kongo

28

lut

do 01-03-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie Targi Książki

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: