Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dyskoteka na plaży odbyła się na Targach {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dyskoteka na plaży odbyła się na Targach {WIDEO}
12-07-2014 01:03   Janusz Ludwiczak
W piątkowy wieczór tereny MTP zamieniły się najpierw w muzyczną scenę koncertową z młodymi zespołami, na której wystąpił zespół Studio BUM oraz Nankinowa. Później w mix przebojów lat 70., 80, 90. i najnowszych przebojów zabrał Dj Czester.

Już od tygodnia na MTP działa plaża, na której usypano 600 ton piasku. W ramach akcji "Lato na Targach" można nie tylko wypocząć na leżakach czy pograć w siatkówkę plażową czy w bule i piłkę nożna na plaży, ale także poczuć się prawie jak w nadmorskim kurorcie.

W piątkowy wieczór na targowej plaży, która powstała w ogrodzie pomiędzy pawilonami 1, 2 i 15 odbyły się koncerty młodych artystów. Na scenie wystąpił zespół Studio BUM!, a także Nankinowa.

Po godz. 21:30 rozpoczęła się dyskoteka na plaży. W mix przebojów lat 70., 80, 90. i najnowszych przebojów zabrał Dj Czester. Zabawa trwała do północy.

Niestety niezbyt dopisała publiczność. Mimo iż wstęp na imprezę był całkowicie bezpłatny na Targach pojawiła się zaledwie garstka osób, których da się policzyć na palcach rąk. Organizatorzy nie zniechęcają się i liczą, że za tydzień na Targi przybędzie znacznie wiele Poznaniaków, którzy mile spędzą piątkowy wieczór, tym bardziej, że za wstęp nie trzeba płacić.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (1)

12-07-2014 07:54:26
kaśka
Ale tłumy... Chociaż szkoda, bo pomysł fajny, przynajmniej coś się dzieje w tym mieście. Tylko czemu takie pustki???
Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: