Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Czyściciel kamienic" otworzył swoje biuro na terenie City Parku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Czyściciel kamienic" otworzył swoje biuro na terenie City Parku
10-07-2014 07:32   Janusz Ludwiczak
Fabryka Mieszkań Piotr Śruba otwiera swoje biuro w kompleksie City Park przy zbiegu ulic Wyspiańskiego i Wojskowej. Firma ta prowadzona jest przez "czyściciela kamienic", który oskarżony jest o uporczywe nękanie lokatorów kamienic, zwłaszcza przy ul. Stolarskiej 2. "Czyściciele kamienic" przewiercali stropy, celowo zalewali mieszkania wodą, odłączali wodę, gaz i prąd. Lokatorzy kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 w skrzynce na listy znaleźli zdechłego szczura, a na klatce schodowej odchody i porozrzucane robaki, natomiast przy wejściu do kamienicy znaleźli czarne szarfy z napisem "ostatnie pożegnanie".

"Skup kamienic z lokatorami", "Negocjacje z lokatorami", "Zarządzanie i administracja kamienic", "Skup udziałów w kamienicach" - tak promuje się Fabryka Mieszkań (wcześniej znana jako Fabryka Mieszkań i Ziemi) prowadzona przez Piotra Śrubę, zwanego "czyścicielem kamienic". Firma otwiera swoje biuro w kompleksie City Park. O sprawie jako pierwsza napisała "Gazeta Wyborcza Poznań".

Właściciel Fabryki Mieszkań wraz z Pawłem Ż. są oskarżeni o stalking - uporczywe nękanie lokatorów. "Czyściciele kamienic" przewiercali stropy, celowo zalewali mieszkania wodą, odłączali wodę, gaz i prąd. Lokatorzy kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 w skrzynce na listy znaleźli zdechłego szczura, a na klatce schodowej odchody i porozrzucane robaki, natomiast przy wejściu do kamienicy znaleźli czarne szarfy z napisem "ostatnie pożegnanie". Podobne los spotkał lokatorów kamienicy przy ul. Strusia 11.


Komentarze (7)

22-11-2014 08:37:15
JS
@Sprawiedliwy - jest różnica w wyrzucaniu niepłacących i płacących uczciwie. A grubas i jego mocodawcy tej różnicy nie dostrzegają. Niszczą lokatorów, jak leci.
22-11-2014 01:21:53
Sprawiedliwy
wydrwigrosze i kanciarze niepłacący czynszów i chowający się za plecami zwykłych ludzi, nie mogą być pod ochroną!!! Państwa nie ma, więc pojawiają się szeryfowie, jak w Teksasie, rok 18670. A kto ma usuwać bezczelnych dłużników, skoro Państwo NIE CHCE TEGO ROBIĆ ?!
20-07-2014 08:00:23
Domator
Odnośnie powyższych wpisów, przestępcami, to są ci wszyscy migajacy sie od płacenia czynszów, to są złodzieje i przestępcy, chyba ludzie nie chodziliście do właściwych szkół. W mojej uczono, ze złodziej to ten co chce mieszkać na cudzy koszt, nie płaci za wodę, wywóz śmieci, kanalizację, sprzątanie, remonty itd., żeruje!
20-07-2014 07:52:06
Domator
Proponuje, aby ci, którzy nie płaca czynszu, weszli do sklepu i nie zaplacilili za chleb, za wódkę, za ubranie itd, zobaczymy co wtedy zrobi policja i Te pedały w prokuraturze i w sadzie
20-07-2014 07:47:32
Domator
Skoro ten tzw Wymiar Sprawiedliwosci nie radzi sobie z problemem, to lokatorzy niech sie nie dziwią. Grobelny nie buduje mieszkań socjalnych, cos tam wypłaca pod stołem, zwalnia od podatków bogate firmy, a biedne kamienice gnoi podatkami, Grobelny to miasto w mieście, Ile jeszcze galerii potrzeba w tym mieście, to bedzie miasto galerii bez mieszkańców, albo miasto galerii z golodupcami, architekci tego miasta to skończone cymbaly,
11-07-2014 07:23:40
Negatyw
Mam nadzieję, że Federacja Anarchistyczna zagląda tutaj i dadzą gościowi do wiwatu - jak on lokatorom! Przestępca ma firmę. To tylko jest możliwe w naszej "nowej demokracji"...
10-07-2014 15:48:04
poznaniak
co za tupet co za g.n.o.j.e. Tak beszczelny jak Grobelny i klan ganowiczów
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: