Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie drugi rzecznik ZTM - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie drugi rzecznik ZTM
09-07-2014 07:40   Janusz Ludwiczak
Agnieszka Smogulecka, dotychczasowa dziennikarka "Głosu Wielkopolskiego" będzie drugim rzecznikiem prasowym Zarządu Transportu Miejskiego.

W lutym ZTM ogłosił konkurs na rzecznika prasowego, który będzie odpowiedzialny za kreowanie wizerunku i prezentowanie działań jednostki na zewnątrz, prowadzenie spójnej polityki wizerunkowej, a także za redagowanie komunikatów i ogłoszeń prasowych, udzielanie odpowiedzi i sprostowań na publikacje prasowe oraz audycje radiowe i telewizyjne, a także inne materiały rozpowszechniane w środkach masowego przekazu, redagowanie i aktualizację strony internetowej ZTM, redagowanie materiałów związanych z kontaktami z pasażerami czy również redagowanie biuletynu informacji publicznej oraz rozpatrywanie wniosków o udzielenie informacji publicznej.

Kandydaci, którzy startowali do konkursu musieli mieć wykształcenie wyższe magisterskie, co najmniej dwuletnie doświadczenia zawodowe na stanowiskach związanych z obsługą prasową, wiedzę i umiejętności z zakresu public relations, a także posiadać umiejętność redagowania tekstów oraz wystąpień publicznych, znać język angielski w stopniu bardzo dobrym czy posiadać wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i społecznych.

ZTM na początku kwietnia 2013 r. rozpoczął poszukiwania osoby, która zadba o pozytywny wizerunek jednostki. Rzecznikiem ZTM został wtedy wybrany Bartosz Trzebiatowski, który ma 39 lat i przez prawie 15 lat był dziennikarzem "Głosu Wielkopolskiego".

W połowie czerwca (po trzech miesiącach od ogłoszenia) ZTM ogłosił wyniki konkursu. Drugim rzecznikiem ZTM będzie również były dziennikarz "Głosu Wielkopolskiego" - Agnieszka Smogulecka, która zajmowała się m.in. sprawami kryminalnymi, tematami związanymi z policją i służbami mundurowymi, a także informowała o wydarzeniach w Palmiarni.


R E K L A M A

Komentarze (3)

09-07-2014 20:02:05
Ircyś
Nie wiem po co tylu rzeczników, dla mnie jest to firma nieudaczników. Wszystko do Peki dawno miałem załatwione, doładowałem w punkcie bez kolejki, nie ma tam nawet reklamy, że doładowują (Małeckiego/Kanałowa) i po kilkakrotnym przejechaniu bimbą zabrakło mi środków na karcie. Reklamowałem przez konto w internecie za każdy przejazd kasowało bez ulgi. Zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się, że muszę czekać miesiąc na rozpatrzenie, a w międzyczasie mogę jeżdzić na bilety papierowe. Niech lepiej od razu rozpatrują reklamacje, jest ich dużo, z jakiej racji mam płacić więcej i czekać miesiąc. Puścili wielkiego bąka i mają w d...e pasażera. Żaden rzecznik nie naprawi wizerunku tej pseudo firmy ...
09-07-2014 18:25:20
sa
Widocznie Bartosz Trzebiatowski nie nadąża ze sprzątaniem bałaganu po Bogusławie Bajońskim. Ale nic mydleniem oczu reklamami jak ta ta Peka wspaniała już nic nie wskórają. Wyrobilem ją już prawie rok temu, a jak chciałem sprawdzić czy działa, to czytnik nawet jej nie widział. Pierwszy raz nie zostawiłem czegoś na ostatnią chwilę... i co? I ... Nie będę cytował Sienkiewicza. A przy okazji, jak tylko usłyszałem, że BB będzie dyr. ZTM to już wiedzialem , że łatwo nie będzie i kupiłe rower, polecam.
09-07-2014 10:20:23
as
najpierw plula na ZTM, a teraz bedzie jego rzecznikiem, podobnie jak ten rudzielec Marciniak od Grobelasa
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Zielono mi" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

22

wrz

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert Dominiki Dobrosielskiej "Moje serce to jest muzyk"
(w przypadku deszczu koncert odbędzie się w sali domu kultury Klub "Krąg")

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: