Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Sali Ziemi odbyło się absolutorium. Dyplom obroniło 668 studentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Sali Ziemi odbyło się absolutorium. Dyplom obroniło 668 studentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa
06-07-2014 01:04   Janusz Ludwiczak
W sobotnie przedpołudnie w Sali Ziemi MTP odbyło się absolutorium Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, która ma swoją siedzibę na Łazarzu przy ul. Orzeszkowej. W trakcie uroczystości dyplom odebrało 668 absolwentów Wydziału Studiów Społecznych.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i przemówień władz uczelni, a także zaproszonych gości. Rektor uczelni, dr Andrzej Zduniak życzył absolwentom przede wszystkim kierunku Bezpieczeństwo Narodowe dużo "lenistwa" w pracy, które byłoby symbolem życia w coraz bezpieczniejszym kraju. Natomiast pułkownik Ryszard Grześkowiak, komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień chwalił absolwentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa za realizowane praktyki i pracę w służbach mundurowych.

W trakcie absolutorium szesnastu absolwentów uczelni otrzymało wyróżnienia w nauce oraz zaangażowanie na rzecz rozwoju społeczności akademickiej. Po rozdaniu kart absolutoryjnych Chór Victoria zaśpiewał Gaudeamus.

Studia na Wydziale Studiów Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa ukończyło 668 osób. W sumie przez 10 lat istnienia uczelni, od roku akademickiego 2004/2005 do czerwca 2014 do obrony prac dyplomowych podeszło 2140 osób. Od października Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa będzie kształcić studentów nie tylko kierunku Bezpieczeństwo Narodowe, Bezpieczeństwo Zdrowotne, Pedagogika i Zarządzenie, ale również Psychologii.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: