Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada Osiedla Św. Łazarza zaprasza na wycieczkę na Dolny Śląsk - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada Osiedla Św. Łazarza zaprasza na wycieczkę na Dolny Śląsk
02-07-2014 13:55   Janusz Ludwiczak
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Rady Osiedla św. Łazarz organizuje wycieczkę autokarową na Dolny Śląsk.

Wycieczka dla młodzieży gimnazjalnej i uczniów szkół średnich odbędzie się w dniach od 27 do 31 lipca.

W programie m.in.: Zielona Góra, kopalnia złota w Złotym Stoku, pijalnia wód w Lądku Zdroju, Twierdza Kłodzko, Lubawka, Praga, Zamek Czocha w Leśnej. Uczestnicy wycieczki mają zapewnione: przejazd, ubezpieczenie, bilety wstępów, noclegi, śniadania i obiadokolacje - wskazuje Szymon Niemier.

Szczegółowe informacje i zapisy pod adresem: wycieczki.srk@gmail.com lub w biurze parafialnym Parafii Św. Michała Archanioła, ul. Stolarska 7 (w poniedziałki, środy i czwartki od 17 do 18 oraz we wtorki i piątki w godz. 10:00-12:00) do 10 lipca włącznie.


Fot: Szymon Niemier

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: