Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Hetmańska kompletnie zakorkowana. Sznur samochodów ciągnął się już od Kolejowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Hetmańska kompletnie zakorkowana. Sznur samochodów ciągnął się już od Kolejowej
01-07-2014 02:28   Janusz Ludwiczak
Ogromne korki tworzyły się w poniedziałek na ulicy Hetmańskiej, a także Arciszewskiego, Kasprzaka, Matejki i Grunwaldzkiej. Wszystko z powodu remontu torowiska na ulicy Reymonta.

Od soboty trwa remont torowiska na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Reymonta oraz Reymonta i Wyspiańskiego. Z utrudnieniami muszą liczyć się nie tylko pasażerowie MPK, ale również kierowcy. Nie ma przejazdu ulicą Arciszewskiego w stronę ul. Reymonta. Objazd wytyczony został ulicami Palacza, Kasprzaka i Hetmańską. Kierowcy samochodów osobowych mogą również nawracać na ul. Hetmańskiej, na wysokości Szymborskiej. Nie ma możliwości przejazdu ulicą Hetmańską w stronę Grochowskiej i Arciszewskiego. Objazd poprowadzony został przez przejazd tramwajowy, na ul. Reymonta za skrzyżowaniem z ul. Chociszewskiego.

Ponadto kierowcy nie skręcą z ulicy Reymonta w Wyspiańskiego (zjeżdżając z Ronda Jeziorańskiego). Objazd poprowadzony został przez ulicę Grunwaldzką i Wojskową. Kierowcy będą mogli również nawrócić na przejeździe tramwajowym na ul. Reymonta, w rejonie ul. Taborowej.

W poniedziałek ogromne korki tworzyły się na ulicy Hetmańskiej. Sznur samochodów ciągnął się już od ulicy Kolejowej. Nie wiele lepsza sytuacja była na dojazdach do Ronda Jeziorańskiego czy skrzyżowania ulic Hetmańskiej i Reymonta. Korki tworzyły się także na ulicy Matejki, Kasprzaka, Arciszewskiego i Wyspiańskiego.


Komentarze (1)

01-07-2014 08:33:13
winklera
No niestety. A policja zamiast zająć się kierowaniem ruchem to miała swoje ulubione zajęcia - ściganie pieszych na czerwonym
Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: