Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Hetmańska kompletnie zakorkowana. Sznur samochodów ciągnął się już od Kolejowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Hetmańska kompletnie zakorkowana. Sznur samochodów ciągnął się już od Kolejowej
01-07-2014 02:28   Janusz Ludwiczak
Ogromne korki tworzyły się w poniedziałek na ulicy Hetmańskiej, a także Arciszewskiego, Kasprzaka, Matejki i Grunwaldzkiej. Wszystko z powodu remontu torowiska na ulicy Reymonta.

Od soboty trwa remont torowiska na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Reymonta oraz Reymonta i Wyspiańskiego. Z utrudnieniami muszą liczyć się nie tylko pasażerowie MPK, ale również kierowcy. Nie ma przejazdu ulicą Arciszewskiego w stronę ul. Reymonta. Objazd wytyczony został ulicami Palacza, Kasprzaka i Hetmańską. Kierowcy samochodów osobowych mogą również nawracać na ul. Hetmańskiej, na wysokości Szymborskiej. Nie ma możliwości przejazdu ulicą Hetmańską w stronę Grochowskiej i Arciszewskiego. Objazd poprowadzony został przez przejazd tramwajowy, na ul. Reymonta za skrzyżowaniem z ul. Chociszewskiego.

Ponadto kierowcy nie skręcą z ulicy Reymonta w Wyspiańskiego (zjeżdżając z Ronda Jeziorańskiego). Objazd poprowadzony został przez ulicę Grunwaldzką i Wojskową. Kierowcy będą mogli również nawrócić na przejeździe tramwajowym na ul. Reymonta, w rejonie ul. Taborowej.

W poniedziałek ogromne korki tworzyły się na ulicy Hetmańskiej. Sznur samochodów ciągnął się już od ulicy Kolejowej. Nie wiele lepsza sytuacja była na dojazdach do Ronda Jeziorańskiego czy skrzyżowania ulic Hetmańskiej i Reymonta. Korki tworzyły się także na ulicy Matejki, Kasprzaka, Arciszewskiego i Wyspiańskiego.


Komentarze (1)

01-07-2014 08:33:13
winklera
No niestety. A policja zamiast zająć się kierowaniem ruchem to miała swoje ulubione zajęcia - ściganie pieszych na czerwonym
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: