Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Grunwaldu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Grunwaldu
01-07-2014 00:55   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Komisariat Policji Poznań Grunwald prowadzi działania poszukiwawcze za zaginionym Mariuszem Ołubczyńskim lat 61, zamieszkałym w Poznaniu. Mężczyzna wyszedł z domu w piątek 27 czerwca i dotąd nie skontaktował się z rodziną. Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje o miejscu jego przebywania proszone są o pilny kontakt z Policją.

Zaginiony to Ołubczyński Mariusz, lat 61, zamieszkały w Poznaniu. W piątek 27 czerwca wyjechał swoim samochodem marki Mercedes. Ostatni raz kontaktował się z rodziną ok. godziny 12:00. Mężczyzna porusza się samochodem marki Mercedes Benz S550 koloru czarnego o nr rej. PO341WL.

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 60 lat, 167cm wzrostu, waga 80 kg, krępej budowy ciała, włosy długie do karku koloru szaro – rudego, oczy koloru niebieskiego, uszy małe przylegające, nos mały prosty, broda i wąsy;

Znaki szczególne: znamię na karku tzw. „myszka”, ciało pokryte pręgami;

Ubiór: koszula jasnoniebieska, marynarka koloru szarego, szare spodnie typu „ubraniowe”, pasek koloru czarnego, buty koloru czarnego „wyjściowe”.

Wszyscy, którzy widzieli zaginionego lub mają wiedzę o jego miejscu przebywania proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Grunwald przy ul. Rycerskiej 2 osobiście lub pod numerem telefonu: 61 84 121 36 lub przez całą dobę pod numerami 61 84 121 11 oraz 997.


R E K L A M A

Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

21

cze

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: