Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Obrazy, rzeźby, makiety - prace dyplomowe studentów Uniwersytetu Artystycznego można zobaczyć na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Obrazy, rzeźby, makiety - prace dyplomowe studentów Uniwersytetu Artystycznego można zobaczyć na MTP
27-06-2014 14:05   Janusz Ludwiczak
Do niedzieli Targach można zobaczyć wystawę dyplomów tegorocznych absolwentów Uniwersytetu Artystycznego. Piąta już edycja Wystawy Dyplomów wpisana jest w obchody 95-lecia istnienia Uczelni. Jak dotąd, jest to największa tego typu ekspozycja w kraju.

"Dyplomy UAP 2014" to wystawa skupiająca prace dyplomowe wszystkich siedmiu wydziałów Uniwersytetu Artystycznego w jednym miejscu, konkretnie w pawilonie nr 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Ekspozycja prezentuje ponad 300 prac, które wystawione są w sektorach tematycznych: malarstwo, rysunek, grafika projektowa, grafika warsztatowa, rzeźba, fotografia, animacja, architektura wnętrz, intermedia, edukacja artystyczna, scenografia, architektura i urbanistyka oraz wzornictwo.

Najważniejszym aspektem wystawy dyplomów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich jest możliwość obejrzenia ich w całości w jednym miejscu i czasie przez szeroką publiczność a także media. Otwarcie całej wystawy dla publiczności z zewnątrz daje szansę wglądu we wszystkie kierunki i poziom kształcenia UAP - wskazuje dr hab. Piotr Tetlak prof. nadzw. Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, kurator generalny wystawy.

Dla zwiedzających jest to wspaniała okazja do zapoznania się z dorobkiem i poziomem największej uczelni artystycznej w kraju. Wystawa Dyplomów odbywa się pod zostały patronatem honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Prezydenta Miasta Poznania oraz Prezesa Zarządu MTP.

Prace dyplomowe studentów Uniwersytetu Artystycznego można oglądać do niedzieli, 29 czerwca włącznie w godz. od 10:00 do 17:00 w pawilonie nr 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: