Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przetaczali opony i przeciągali linę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przetaczali opony i przeciągali linę
26-06-2014 07:20   Janusz Ludwiczak
Przetaczanie opony, przeciąganie liny, przenoszenie rannego oraz bieg otwarty - to tylko z kilka konkurencji, jakie czekały na uczniów Gimnazjum nr 33 oraz XXXIII LO z okazji Dnia Sportu, który odbył się w poniedziałek na Orliku przy Arenie.

Tego dnia uczniowie Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych co prawda nie mieli lekcji, jednak musieli wziąć udział w licznych konkurencjach, wśród których było m.in. przeciąganie liny, przetaczanie opony, rzuty lotkami do tarczy czy przenoszenie rannego.

Było coś nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. W trakcie festynu odbył się również pokaz jazdy na rolkach i występ cheerliderek.

Na zakończenie odbył się bieg otwarty. Ucznowie i uczennice mieli do pokonania dystans o długości 1,5 km. Trasa prowadziła z bieżni na Orliku przez ulicę Wyspiańskiego, wokół Areny i górki w Parku Kasprowicza z powrotem na Orlik.

Najlepsze drużyny oraz zwycięzcy biegu otwartego otrzymali nagrody i słodkie upominki ufundowane przez Radę Osiedla Św. Łazarz.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: