Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Czy wiesz komu zawdzięczasz wolność? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Czy wiesz komu zawdzięczasz wolność?
24-06-2014 09:09   Janusz Ludwiczak
Czy wiesz kto pomógł doprowadzić do pierwszych wolnych wyborów? Czy wiesz kto w Poznaniu walczył z komunistycznym reżimem? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać w trakcie debaty z okazji 25-lecia wolnej Polski, która odbędzie się we wtorkowy wieczór w Klubie Osiedlowym "Krąg". Po spotkaniu, w ramach Kina Wolność odbędzie się projekcja filmu "Przypadek" w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego.

We wtorek o godz. 18:00 w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego 37 odbędzie się debata "Droga do wolności" z okazji 25-lecia wolnych wyborów. W spotkaniu weźmie udział Janusz Heller, od ponad 30 lat związany z Łazarzem, Marcin Kęszycki z Teatru Ósmego Dnia, Andrzej Radke i Wojciech Dziabaszewski ("Dziabol") - opozycjonista, członek działającego w 8 LO Szkolnego Komitetu Oporu Społecznego (SKOS) i Konfederacji Młodej Polski ROKOSZ.

Półtorej godziny później w ramach Kina Wolność będzie można obejrzeć film "Przypadek" w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: