Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie nowy przystanek Bukowska/Grodziska - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie nowy przystanek Bukowska/Grodziska
24-06-2014 00:56   Janusz Ludwiczak
Wyświetlacze w tramwajach i autobusach wyświetlają nową nazwę przystanku "Bukowska/Grodziska". Czy to oznacza, że tramwaje linii nr 7 i autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77 i 93 będą miały wspólny przystanek?

Do tej pory "siódemka" i autobusy linii nr 69 i 93 zatrzymywały się na przystanku "Bukowska" na ul. Przybyszewskiego. Autobusy linii nr 48, 59, 63 i 77 zabierają pasażerów z przystanku "Grodziska", który znajduje się na ul. Bukowskiej. Przystanek "Grodziska" w kierunku centrum oddalony jest od przystanku "siódemki" o 350 metrów, zaś w stronę Ławicy o 220 metrów.

Od kilku dni na wyświetlaczach w tramwajach linii nr 7, 13 i 15 oraz autobusów linii nr 48, 59, 63, 69, 77 i 93 pojawia się nazwa "Bukowska/Grodziska". Najprawdopodobniej zmiany mają związek z wprowadzeniem 1 lipca systemu PEKA. Wtedy oba przystanki będą traktowane jako jeden, dzięki czemu za podróż pasażerowie zapłacą mniej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: