Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach 40 par zagra 60 meczów w Eliminacjach do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach 40 par zagra 60 meczów w Eliminacjach do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej
20-06-2014 06:22   Janusz Ludwiczak
Na plaży, jaka powstała na Placu Marka, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich do niedzieli rozgrywane będą Eliminacje do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn i Kobiet. W turnieju eliminacyjnym, który rozegrany zostanie w piątek weźmie udział ok. 40 zawodowych par z całej Polski, które dołączą do 8 najwyżej rozstawionych par z rankingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W rywalizacji panów widzowie obejrzą ok. 60 meczy.

Do niedzieli na Placu Marka, na którym usypano ponad 600 ton piasku rozgrywane będą Eliminacje do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn "Play Safety Beach Volley Poznań 2014".

Jest to impreza rekreacyjno-sportowa składająca się z trzech paneli. Hasło „Play” odnosi się do zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu. W ramach tego panelu odbędzie się amatorski turniej siatkówki plażowej, gry sportowe, quizy rodzinne, zajęcia plastyczne. Panel pod nazwą „Safety” to nauka bezpiecznych zachowań i pierwszej pomocy. Zajęcia przygotowane przez Komendę Wojewódzką Policji, Komendę Miejską Straży Pożarnej, Uniwersytet Medyczny (Zakład Medycyny Ratunkowej) oraz Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza będą skierowane głównie do dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. W ramach sportowej części „Beach Volley” odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej - wyjaśnia Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP.

W czwartek odbyły się pierwsze eliminacje do turnieju głównego. Rozegrano w sumie 40 spotkań, w których zmierzyły się panie. W piątek swoje mecze będą rozgrywać panowie.

W turniej męskim wystąpią najlepsze polskie i dwie zagraniczne pary. W turnieju eliminacyjnym (piątek) weźmie udział ok. 40 zawodowych par z całej Polski, które dołączą do 8 najwyżej rozstawionych par z rankingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W rywalizacji panów widzowie obejrzą ok. 60 meczy - wyjaśnia Przemysław Grodzki z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W piątek w godz. od 9:30 do 19:00 odbędą się eliminacje do turnieju głównego mężczyzn oraz turniej główny kobiet.

W sobotę zaplanowano turniej główny kobiet i mężczyzn. O godz. 17:00 odbędzie się finał kobiet.

Natomiast w niedzielę od godz. 9:00 rozgrywane będą mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe mężczyzn. Na godz. 13:30 zaplanowano wielki finał, a godzinę później dekorację zawodników. Wstęp na zawody jest bezpłatny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: