Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kołobrzeg na Targach - można było skosztować marynowanych śledzi i oglądać siatkówkę plażową - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kołobrzeg na Targach - można było skosztować marynowanych śledzi i oglądać siatkówkę plażową
16-06-2014 13:53   Janusz Ludwiczak
Od czwartku do niedzieli na Placu Marka, na terenie MTP odbywały się Dni Kołobrzegu, w trakcie których odbył się koncert zespołu Afromental, a także zawody w siatkówce plażowej. Można był również spróbować nadmorskich przysmaków, w tym marynowanych i panierowanych śledzi, skorzystać ze strefy spa, zajęć fitness i porad dietetycznych. Organizatorzy przygotowali również pokazy kulinarne, animacje dla dzieci i konkursy.

Dni Kołobrzegu rozpoczęły się koncertem zespołu Afromental. Ta polska grupa muzyczna, której frontmanami są Wojciech Łozowski i Tomasz Lach wykonuje muzykę z pogranicza funk, reggae, R&B, hip-hopu i soul.

W weekend na Targach można było skorzystać ze strefy spa i wellness, zajęć fitness i porad dietetycznych. W programie przygotowano także pokazy kulinarne, animacje dla dzieci i konkursy. Swoją ofertę zaprezentują także kołobrzeskie hotele i uzdrowiska.

Od najbliższego czwartku na Placu Marka, na którym usypano ponad 600 ton piasku rozgrywane będą Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn "Play Safety Beach Volley Poznań 2014" o Puchar Prezydenta Miasta Poznania.

Jest to impreza rekreacyjno-sportowa składająca się z trzech paneli. Hasło „Play” odnosi się do zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu. W ramach tego panelu odbędzie się amatorski turniej siatkówki plażowej, gry sportowe, quizy rodzinne, zajęcia plastyczne. Panel pod nazwą „Safety” to nauka bezpiecznych zachowań i pierwszej pomocy. Zajęcia przygotowane przez Komendę Wojewódzką Policji, Komendę Miejską Straży Pożarnej, Uniwersytet Medyczny (Zakład Medycyny Ratunkowej) oraz Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza będą skierowane głównie do dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. W ramach sportowej części „Beach Volley” odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej - wyjaśnia Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP.

Z kolei od 4 lipca do 15 sierpnia MTP zapraszają wszystkich mieszkańców do ogrodu targowego, przed pawilonem 15.

W ramach akcji "Lato z MTP" przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych, gry i zabawy oraz miejsce do plażowania. Na stworzonych na piasku boiskach będzie można zagrać w piłkę nożną, badmintona i bule. Dla ochłody uruchomimy też fontannę. Miłośnicy historii będą mogli się wybrać na wycieczkę szlakiem historycznym po Targach. Fani muzyki będą mogli posłuchać prezentacji młodych poznańskich zespołów. 4 lipca na otwarciu "Lata z MTP" odbędzie się też seans kina letniego - zapowiada Karolina Nawrot z Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: