Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Palmiarni małe kotki szukały domu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Palmiarni małe kotki szukały domu
16-06-2014 12:20   Janusz Ludwiczak
Kilkumiesięczne kotki czekały w Palmiarni na nowy dom i kochających właścicieli. W weekend odbył się pokaz kotów przeznaczonych do adopcji.

Fundacja dla zwierząt "Animalia" wspólnie z Palmiarnią przygotowały pokaz przeznaczonych do adopcji, podczas którego można poznać podopiecznych fundacji czekających na swoje domy i adoptować kociego pupila po zapoznaniu się z obowiązkami, jakich będzie musiał podjąć się przyszły właściciel kota. Tym razem poszukiwany były domy dla małych kotków.

Zaczął się teraz okres narodzin małych kotów. Szukamy im nowych domów. Mamy tutaj kilka kotów z Sielanki. Koty były przeznaczone na "dziki" handel, były zapchlone i zarobaczone. Udało nam się je na szczęście wyleczyć - wyjaśnia Grażyna Mizera z Fundacji dla zwierząt "Animalia".

W sumie prezentowaliśmy 25 małych kotów. Osiem kociaków znalazło dom już w sobotę. Aby adoptować kota należy najpierw wypełnić ankietę, przeprowadzamy następnie rozmowę i podpisywana jest umowa. Nie pobieramy żadnych opłat - wskazuje Grażyna Mizera.

Kolejny pokaz kotów do adopcji w Palmiarni odbędzie się pod koniec sierpnia.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sesja śmiechu dla Aktywnych 60+- zajęcia relaksacyjne przygotowane przez Fundację Dr. Clown. Obowiązują zapisy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: