Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radiesteci obchodzili 35. urodziny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radiesteci obchodzili 35. urodziny
15-06-2014 23:44   Janusz Ludwiczak
35-lecie istnienia obchodziło w sobotę Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego, w którym działają radiesteci, bioterapeuci, numerolodzy a nawet egzorcyści.

11 października 1979 roku powstało Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego, które składa się z siedmiu sekcji - radiestezji, bioterapii, numerologii, litoterapii (wspomaganie energetyczne minerałami), piramidiologii, refleksologii oraz aromaterapii i świecowania uszu.

Radiestezja – radios to jest ziemia, to jest promieniowanie geopatyczne i wszystko co nas otacza. Radiestezja jest to odczucie promieniowania. Przyrząd biofizyczny typu różdżka czy wahadło to jest tylko przyrząd, aczkolwiek nastawia się na to promieniowanie i wtedy ten przedmiot odbiera to promieniowanie. Radiestezja łączy się też z naturą i wywodzi się z niej irydoterapia - mówi Irena Galas, prezes Stowarzyszenia Radiestetów im.Czesława Spychalskiego w Poznaniu.

Z okazji jubileuszu 35-lecia Stowarzyszenia Radiestetów wręczone zostały dyplomy, podziękowania, medale oraz pamiątkowe statuetki. Odbyły się również liczne wykłady i prezentacje. Wit Przybylski opowiedział o "Promieniowaniu tła, zakresie wpływu na urządzenia i podmioty biologiczne", a Gracjan Kuźniak wygłosił wykład zatytułowany "Wpływ naturalnych pól wirowych na nasze zdrowie i środowisko".

Spotkanie zakończyło się uroczystym bankietem i wernisażem obrazów Marioli Kaczmarek.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: