Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozmawiali o Euro 2012 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozmawiali o Euro 2012
19-11-2008 18:53   Janusz Ludwiczak
W środę na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas konferencji "Press Euro 2012" rozmawiano o przygotowaniach do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Polska-Ukraina 2012.

Dwudniowa konferencja "Press Euro 2012" została zorganizowana z myślą o miastach, które będą gospodarzami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej za cztery lata, a także menadżerach firm, biznesmenach i przede wszystkim organizatorach imprezy.

Listopadowa konferencja jest pierwszą z cyklu pięciu konferencji. Podczas pierwszego dnia spotkania zaproszeni goście dobrze ocenili przygotowania do Euro 2012, ale przyznali, że jest jeszcze sporo do zrobienia.

W konferencji "Press Euro 2012" udział wzięli przedstawiciele Komitetów Organizacyjnych tegorocznych piłkarskich mistrzostw Europy w Innsbrucku i Klagenfurcie, przedstawiciele biur ds. Euro 2012 z Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Warszawy oraz Poznania, a także przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za transport kibiców m.in. DB Schenker czy PKP Intercity.
Na spotkaniu pojawili się także: Doradca Prezesa Zarządu Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, szef Ukraińskiego Komitetu Organizacyjnego Euro 2012 oraz biura Euro 2012 w Charkowie.

Gości konferencji "Press Euro 2012" powitali Prezydent Poznania – Ryszard Grobelny oraz Marcin Herra – Prezes Spółki PL 2012.

W panelu tematycznym zaproszeni goście rozmawiali o strategicznej promocji miast i regionów w kontekście Euro 2012 oraz mediach i telekomunikacji. Popołudniu uczestnicy udali się w autokarową wycieczkę po Poznaniu.

Drugiego dnia obradujący zwiedzą Stadion Miejski przy ulicy Bułgarskiej oraz wezmą udział w panelu dotyczącym inwestycji związanych z Euro 2012.

Organizatorem konferencji jest miesięcznik "Press", a partnerami wspierającymi Polska Organizacja Turystyczna, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Urzędy Miasta Poznania, Gdańska i Warszawy, PKP Intercity. Patronat honorowy nad debatą objął Polski Związek Piłki Nożnej oraz Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.


Fot: www.euro.press.pl

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: