Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont chodników na ulicy Niegolewskich - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont chodników na ulicy Niegolewskich
09-06-2014 16:31   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek rozpoczął się remont chodników w ciągu ulicy Niegolewskich. W ramach inwestycji wartej prawie 170 tys. zł wyremontowany zostanie chodnik na odcinku od ul. Bogusławskiego do ul. Kasprzaka - strona południowa oraz na odcinku od ul. Kasprzaka do ul. Głogowskiej.

Do przetargu ogłoszonego przez ZDM na wykonanie remontu nawierzchni chodnika w ul. Niegolewskich na odcinku od ul. Bogusławskiego do ul. Kasprzaka - strona południowa oraz na odcinku od ul. Kasprzaka do ul. Głogowskiej stanęły w sumie cztery firmy. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RAT–BUD z Czerwonaka, które wyremontuje chodniki na Niegolewskich za kwotę 169.414,95 zł brutto.

Rada Osiedla Św. Łazarz na tą inwestycje przekazała w sumie 210 tys. zł. Zgodnie z warunkami przetargu inwestycja ta będzie musiała zostać zrealizowana do 22 sierpnia, jednak możliwe, że zakończy się jeszcze w lipcu.


Komentarze (6)

10-06-2014 12:10:05
Szymon
Dziś otrzymałem mocno spóźniona odpowiedz z RO na temat planów inwestycji chodnikowych. Jest ona mglista jak cała działalność RO ale lepszy rydz niż nic. Proszę zwrócić uwagę że to jest plan OD 2015 roku ale niestety nikt nie informuje DO którego roku ma się zakończyć:) Lista ulic przewidzianych do remontu na Osiedlu Św.Łazarz od roku 2015: 1. ul.Dmowskiego (od Rynku Łazarskiego do K.Potockiej - strona), 2. ul.Matejki ( od ul.Konopnickiej do ul.Grunwaldzkiej – strona wschodnia), 3.ul.Chociszewskiego (od Jarochowskiego do Kasprzaka)- naprawy punktowe ze środków ZDM 4.ul.Jarochowskiego (od Wyspiańskiego do Chociszewskiego - wzdłuż Parku Kasprowicza), 5. ul.Siemiradzkiego, 6. ul.Wojskowa (od Grunwaldzkiej do Marcelińskiej), 7. ul.Winklera,
10-06-2014 10:26:52
pik
Ciekawe kiedy zrobią drugi chodnik na ul.Konopnickiej.Jeden zrobiony a o drugim zapomnieli.Tak samo na ul.Matejki od numeru 5 do 7 i przy LO nr 2.Można sobie zęby wybić jak się pokonuje te przeszkody Piękna wizytówka miasta kiedy goście targowi przemieszczają się tymi ulicami.....brak słów.
10-06-2014 09:03:55
Tomek
Dokładnie, szkoda słów. Będzie tak jak przy przedszkolu (remont totalnie rozjeżdżonego chodnika).
10-06-2014 07:07:57
Szymon
Pieniądze w błoto... Chodnik to nie parking RO powinna skutecznie lobbowac w ZDM o zmiany na wyremontowanych chodnikach. I nie dokładać się do parkingów tylko do chodników. Ale łatwiej jest wydać nasze pieniądze za parę lat na remont remontu.
09-06-2014 22:53:32
Miron
Pomijając kwestię, komu i czemu służą chodniki, szkoda, że na ulicy nie pojawiły się żadne informacje, np., że wypadałoby usunąć samochody. Nie każdy czyta lazarz.pl.
09-06-2014 17:47:44
Bez sensu.
Oczywiście samochody po remoncie nadal będą parkowały na chodniku? Zmarnowane pieniądze i ciąg dalszy patologicznego uczenia kierowców, że chodnik = parking.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: