Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach usypią 600 ton piasku - powstanie plaża, na której rozegrają mistrzostwa w siatkówce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach usypią 600 ton piasku - powstanie plaża, na której rozegrają mistrzostwa w siatkówce
06-06-2014 11:04   Janusz Ludwiczak
Tego lata Międzynarodowe Targi Poznańskie ponownie zaproszą Poznaniaków do wspólnego plażowania. Dzięki współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną Regionu Kołobrzeg, Klubem Sportowym KS UAM Poznań oraz jedną z firm w czerwcu na Placu Marka pojawi się 600 ton piasku. Mieszkańcy Poznania będą mogli wziąć udział w imprezie skierowanej do miłośników siatkówki plażowej "Play Safety Beach Volley”, Dniach Kołobrzegu w Poznaniu oraz bezpłatnym koncercie zespołu Afromental. W lipcu i sierpniu w targowym ogrodzie zorganizowana zostanie akcja, w ramach której Targi przygotują atrakcje dla najmłodszych, oraz gry i zabawy z miejscem do plażowania.

Na Placu Marka w przyszłym tygodniu pojawi się aż 600 ton piasku. Od 12 do 22 czerwca rozgrywane będą Eliminacje do Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn "Play Safety Beach Volley Poznań 2014" o Puchar Prezydenta Miasta Poznania.

Jest to impreza rekreacyjno-sportowa składająca się z trzech paneli. Hasło „Play” odnosi się do zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu. W ramach tego panelu odbędzie się amatorski turniej siatkówki plażowej, gry sportowe, quizy rodzinne, zajęcia plastyczne. Panel pod nazwą „Safety” to nauka bezpiecznych zachowań i pierwszej pomocy. Zajęcia przygotowane przez Komendę Wojewódzką Policji, Komendę Miejską Straży Pożarnej, Uniwersytet Medyczny (Zakład Medycyny Ratunkowej) oraz Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza będą skierowane głównie do dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. W ramach sportowej części „Beach Volley” odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej - wyjaśnia Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP.

Zawodom towarzyszyć będą Dni Kołobrzegu w Poznaniu, organizowane przez Lokalną Organizację Turystyczną Regionu Kołobrzeg. Święto to rozpocznie się w piątek, 13 czerwca koncertem zespołu Afromental. Ta polska grupa muzyczna, której frontmanami są Wojciech Łozowski i Tomasz Lach wykonuje muzykę z pogranicza funk, reggae, R&B, hip-hopu i soul. Koncert rozpocznie się o godz. 20:30. Wstęp będzie bezpłatny.

Natomiast 14 i 15 czerwca na Targach będzie można skorzystać ze strefy spa i wellness, zajęć fitness i porad dietetycznych. W programie także pokazy kulinarne, animacje dla dzieci i konkursy. Swoją ofertę zaprezentują także kołobrzeskie hotele i uzdrowiska.

Odd 4 lipca do 15 sierpnia MTP zapraszają wszystkich mieszkańców do ogrodu targowego, przed pawilonem 15.

W ramach akcji "Lato z MTP" przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych, gry i zabawy oraz miejsce do plażowania. Na stworzonych na piasku boiskach będzie można zagrać w piłkę nożną, badmintona i bule. Dla ochłody uruchomimy też fontannę. Miłośnicy historii będą mogli się wybrać na wycieczkę szlakiem historycznym po Targach. Fani muzyki będą mogli posłuchać prezentacji młodych poznańskich zespołów. 4 lipca na otwarciu "Lata z MTP" odbędzie się też seans kina letniego - zapowiada Karolina Nawrot z Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Komentarze (1)

06-06-2014 14:33:15
MIKI
okręślenie przez MTP betonowych sarkofagów dziwnie obsadzonych - ogrodem targowym - to lekkia przesada....
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: