Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Plac zabaw w Parku Kasprowicza wzbogacił się o równoważnie, przeplotnie i piramidę linową - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Plac zabaw w Parku Kasprowicza wzbogacił się o równoważnie, przeplotnie i piramidę linową
06-06-2014 10:36   Janusz Ludwiczak
Zakończyła się rozbudowa placu zabaw w Parku Kasprowicza. W ramach III etapu inwestycji powstała przeplotnia, równoważnia, piramida linowa do wspinania się oraz huśtawki dla dzieci starszych. Inwestycja kosztowała 108 tys. zł i w całości został sfinansowana ze środków Rady Osiedla Św. Łazarz. Plac zabaw przetestował już 7-letni Jakub Wośkowiak ze swoim ojcem Wojciechem.

Zgodnie z przyjętym przez nas planem działań również w tym roku Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczyła ponad 100 tysięcy złotych na dalszą rozbudowę placu zabaw w Parku Kasprowicza. Tym razem stworzymy miejsce dla dzieci nieco starszych. Pojawiła się przeplotnia, zjeżdżalnia i huśtawki - powiedział Wojciech Wośkowiak, przewodniczący Rady Osiedla Św. Łazarz, Radny Miasta Poznania.

Oprócz tego w tym roku rozbudowany ma zostać plac zabaw przy ul. Dmowskiego, przy 'desce". Na to zadanie Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczyła z kolei 50 tys. zł.


Komentarze (1)

07-06-2014 08:38:17
Ewa M
W imieniu wnuka i swoim DZIĘKUJĘ :)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: