Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach dzieci z rodzicami mogą zrobić robota, uszyć pluszowego misia i nauczyć się origami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach dzieci z rodzicami mogą zrobić robota, uszyć pluszowego misia i nauczyć się origami
03-06-2014 00:46   Janusz Ludwiczak
Warsztaty origami, plastyczne, krawieckie, teatralne czy z robotyki - w dawnym pawilonie MTP powstało Miasteczko Dzieci. Jest to miejsce rozwoju talentów i pasji najmłodszych, a także wspólnej zabawy dzieci z rodzicami.

Wcześniej mieściła się tutaj Telewizja Biznes, a od 9 maja działa Miasteczko Dzieci. To nowe miejsce, w którym miło czas mogą spędzić rodzice ze swoimi pociechami. Nie jest to plac zabaw, ale kuźnia talentów. Najmłodsi mogą tutaj rozwijać swoją wyobraźnię budując różne budowle z klocków lego, same uszyć pluszowego misia czy nauczyć się składać samoloty lub zwierzęta z origami.

Nie jest to plac zabaw i przechowalnia dzieci. Nam zależy zupełnie na czymś innym. Chcemy dzieci odciągnąć od komputera, a rodziców od telewizora. Idea jest taka, by dzieci wspólnie się bawiły ze swoimi rodzicami. Z dziećmi trzeba spędzać razem czas - tłumaczy Laura Kozowska, prezes Miasteczka Dzieci.

U nas odbywają się warsztaty lego, robotyki czy krawieckie. Dzieci, które uczestniczą w naszych zajęciach odkrywają swoje zainteresowania. Każde dziecko ma swoje pasje, trzeba je odkrywać. Nie można na siłę synowi powiedzieć, że będzie piłkarzem. A może akurat więcej satysfakcji sprawi mu konstruowanie robotów lub budowanie z drewna? W czerwcu nasze miasteczko odwiedzi ponad 10 tysięcy dzieci. Do końca miesiąca warsztaty są bezpłatne - dodaje Laura Kozowska z Miasteczka Dzieci.

Miasteczko Dzieci mieści się w pawilonie nr 6, wejście od ulicy Grunwaldzkiej (przy zbiegu z Święcickiego).


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (1)

03-06-2014 09:46:28
albertiga
Czy jest gdzieś dostępna informacja, w jakich godzinach Miastczko jest otwarte?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

do 20-08-2022
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight i pokazem świetlnym
w godz. 20:00-2:00

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

21

sie

Park Wilsona Muszla Koncertowa
XVI Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: