Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"W XXV Dni Łazarza zabawa się powtarza!" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"W XXV Dni Łazarza zabawa się powtarza!"
01-06-2014 00:04   Redakcja
Tym razem było to główne hasło tegorocznego festynu rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 26 przy ul. Brewińskiego. Impreza zorganizowana przez dyrekcję, nauczycieli oraz radę rodziców cieszyła się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych. Różnorodne atrakcje, występy i mecze skutecznie umilały czas tym, którzy zdecydowali się przyjść.

Pogoda dopisywała więc i atmosfera na boisku szkolnym była gorąca i radosna. Można było uczestniczyć między innymi w loterii fantowej, konkursach przyrodniczych i gwary poznańskiej, znakowaniu rowerów przez policjantów oraz malowaniu twarzy.

O godzinie 11 został rozegrany mecz piłki siatkowej między drużyną uczniów i nauczycieli. Bojowe okrzyki kibiców przenosiły uczestników na prawdziwe stadiony narodowe. Wszystko jednak w ramach dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.

Kiedy ktoś poczuł się zmęczony lub nie potrafił znieść nadmiaru wrażeń, siadał przy stole i zajadał się pysznymi wypiekami domowymi tudzież watą cukrową przy przyjemnej muzyce wynajętego zespołu.

W naszej rozmowie z jedną z organizatorek stał się jasny powód tego wydarzenia. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przelane na konto Wielkopolskiego Hospicjum Dla Dzieci w Poznaniu. Cieszymy się, że Poznaniacy tak łatwo potrafią bawić się i jednocześnie pomagać innym. Mamy ogromną nadzieję na rychłą powtórkę z rozrywki!

Relacjonowała nasza wysłanniczka Alicja Lubin z II LO


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

18

wrz

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: