Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarski Festiwal Piosenki Przedszkolnej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarski Festiwal Piosenki Przedszkolnej
31-05-2014 09:31   Redakcja
Jednym z pierwszych wydarzeń 25. Dni Łazarza był Łazarski Festiwal Piosenki Przedszkolnej.. Ta niepozornie brzmiąca uroczystość odbyła się w Przedszkolu nr 51, przy ul. Głogowskiej wywołując przeogromną radość nie tylko u młodszych mieszkańców dzielnicy oraz ich rodziców.

Przedszkole nr 39 zaprezentowało "Jak dobrze być dzieckiem" i utwór z bajki Merida Waleczna. Drużyna gospodarzy zaśpiewała min. Boogie Woogie, "Jadą rowery" oraz "Sport to zdrowie". Z kolei uczniowie trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 26 wykonali piosenkę "Zawody sportowe".

Dodatkową atrakcją festiwalu były zajęcia sportowo-taneczne, prowadzone przez panie przedszkolanki. Zarówno dzieci jak i panie nauczycielki świetnie się bawiły… a kto wie, czy może któregoś z małych artystów nie ujrzymy kiedyś na wielkiej scenie?

Relacjonowała nasza wysłanniczka Sarah Skiba z II LO


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

wrz

Park Manitiusa
Piknik z Akademią Judo z okazji 10-lecia
W programie: Mistrzostwa Polski w pokazach judo, pokazy kendo, karate i aikido, paintball, dmuchany tor przeszkód, zabawy, konkursy, malowanie twarzy
<

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Odpust parafialny

17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: