Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarski Festiwal Piosenki Przedszkolnej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarski Festiwal Piosenki Przedszkolnej
31-05-2014 09:31   Redakcja
Jednym z pierwszych wydarzeń 25. Dni Łazarza był Łazarski Festiwal Piosenki Przedszkolnej.. Ta niepozornie brzmiąca uroczystość odbyła się w Przedszkolu nr 51, przy ul. Głogowskiej wywołując przeogromną radość nie tylko u młodszych mieszkańców dzielnicy oraz ich rodziców.

Przedszkole nr 39 zaprezentowało "Jak dobrze być dzieckiem" i utwór z bajki Merida Waleczna. Drużyna gospodarzy zaśpiewała min. Boogie Woogie, "Jadą rowery" oraz "Sport to zdrowie". Z kolei uczniowie trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 26 wykonali piosenkę "Zawody sportowe".

Dodatkową atrakcją festiwalu były zajęcia sportowo-taneczne, prowadzone przez panie przedszkolanki. Zarówno dzieci jak i panie nauczycielki świetnie się bawiły… a kto wie, czy może któregoś z małych artystów nie ujrzymy kiedyś na wielkiej scenie?

Relacjonowała nasza wysłanniczka Sarah Skiba z II LO


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: