Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Żaglówki i kamienie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Żaglówki i kamienie
16-11-2008 01:08   Janusz Ludwiczak
Na targowych pawilonach trwają "Boatshow" - X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych oraz "Glass & Stone" - Targi Branży Szklarskiej - Targi Branży Kamieniarskiej, obie imprezy po raz pierwszy odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Na targach żeglarskich możemy zobaczyć przede wszystkim żaglówki, jachty i motorówki. Najtańsze kosztują kilka tysięcy złotych. Te droższe trzeba zamawiać już z dwuletnim wyprzedzeniem. Targi "Boatshow" odbywały się do tej pory w Łodzi, jednak ze względu na zwiększoną ekspozycję impreza została na stałe przeniesiona do stolicy Wielkopolski. Targi przeznaczone są też dla szerokiej publiczności zainteresowanej sportami i turystyką wodną, bowiem wystawcy prezentują także sprzęty do nurkowania, odzież żeglarską oraz oferty szkoleń. W pawilonie 3 odbywają się na specjalnie przygotowanym basenie pokazy ratownicze.

W sobotę rozpoczęła się też pierwsza edycja Targów Branży Szklarskiej - Targów Branży kamieniarskiej "Glass & Stone", na których zwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi ofertami produktów i technologii stosowanych przy obróbce szkła i kamienia. W ramach targów odbywają się seminaria i wykłady, a także prelekcje dotyczące projektowania z wykorzystaniem kamienia, zabezpieczania i impregnacji powierzchni kamiennych czy obróbki kamienia.

Targi żeglarskie odbędą się jeszcze w niedziele (w godz. od 10 do 17 - pawilon 3 i 3A), wstęp kosztuje 20 zł. Dzieci i młodzież do lat 18 oraz osoby pełnoletnie po dokonaniu rejestracji płacą 10 zł.
Targi Branży Szklarskiej i Kamieniarskiej potrwają do wtorku włącznie w pawilonie 6 i 6A. Bilety normalne na targi "Glass & Stone" kosztują 30 złotych, a ulgowe 10 złotych. Profesjonaliści po dokonaniu rejestracji zapłacą 5 złotych.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: