Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Żaglówki i kamienie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Żaglówki i kamienie
16-11-2008 01:08   Janusz Ludwiczak
Na targowych pawilonach trwają "Boatshow" - X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych oraz "Glass & Stone" - Targi Branży Szklarskiej - Targi Branży Kamieniarskiej, obie imprezy po raz pierwszy odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Na targach żeglarskich możemy zobaczyć przede wszystkim żaglówki, jachty i motorówki. Najtańsze kosztują kilka tysięcy złotych. Te droższe trzeba zamawiać już z dwuletnim wyprzedzeniem. Targi "Boatshow" odbywały się do tej pory w Łodzi, jednak ze względu na zwiększoną ekspozycję impreza została na stałe przeniesiona do stolicy Wielkopolski. Targi przeznaczone są też dla szerokiej publiczności zainteresowanej sportami i turystyką wodną, bowiem wystawcy prezentują także sprzęty do nurkowania, odzież żeglarską oraz oferty szkoleń. W pawilonie 3 odbywają się na specjalnie przygotowanym basenie pokazy ratownicze.

W sobotę rozpoczęła się też pierwsza edycja Targów Branży Szklarskiej - Targów Branży kamieniarskiej "Glass & Stone", na których zwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi ofertami produktów i technologii stosowanych przy obróbce szkła i kamienia. W ramach targów odbywają się seminaria i wykłady, a także prelekcje dotyczące projektowania z wykorzystaniem kamienia, zabezpieczania i impregnacji powierzchni kamiennych czy obróbki kamienia.

Targi żeglarskie odbędą się jeszcze w niedziele (w godz. od 10 do 17 - pawilon 3 i 3A), wstęp kosztuje 20 zł. Dzieci i młodzież do lat 18 oraz osoby pełnoletnie po dokonaniu rejestracji płacą 10 zł.
Targi Branży Szklarskiej i Kamieniarskiej potrwają do wtorku włącznie w pawilonie 6 i 6A. Bilety normalne na targi "Glass & Stone" kosztują 30 złotych, a ulgowe 10 złotych. Profesjonaliści po dokonaniu rejestracji zapłacą 5 złotych.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: