Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kładą światłowód na Matejki. Autobusy "64" nie zatrzymują się przy Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kładą światłowód na Matejki. Autobusy "64" nie zatrzymują się przy Palmiarni
24-05-2014 01:37   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Matejki rozkopany jest chodnik pomiędzy ulicami Grottgera a Wyspiańskiego. Układane są tam telekomunikacyjne kable światłowodowe. Nieczynny jest również przystanek autobusowy "Palmiarnia".

W przyszłym tygodniu powinny zakończyć się prace przy układaniu telekomunikacyjnych kabli światłowodowych po wschodniej stronie ulicy Matejki, pomiędzy ulicami Grottgera a Wyspiańskiego.

Autobusy linii nr 64 nie zatrzymują się na przystanku "Palmiarnia". Tak przynajmniej wynika z żółtej tablicy "Uwaga. Przystanek nieczynny", którą zamieścił ZTM.


R E K L A M A

Komentarze (1)

24-05-2014 20:35:46
wolf
Zatrzymują się od paru dni parę metrów przed przystankiem. Bardziej zwróciłbym uwagę na to, że rozkopano pas w miarę nowego chodnika i po remoncie robotnicy ułożyli na tym pasie nowe płytki, więc teraz wzdłuż parku Wilsona mamy dwukolorowy chodnik. W odcieniach jasno i ciemnoszarym.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: