Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kładą światłowód na Matejki. Autobusy "64" nie zatrzymują się przy Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kładą światłowód na Matejki. Autobusy "64" nie zatrzymują się przy Palmiarni
24-05-2014 01:37   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Matejki rozkopany jest chodnik pomiędzy ulicami Grottgera a Wyspiańskiego. Układane są tam telekomunikacyjne kable światłowodowe. Nieczynny jest również przystanek autobusowy "Palmiarnia".

W przyszłym tygodniu powinny zakończyć się prace przy układaniu telekomunikacyjnych kabli światłowodowych po wschodniej stronie ulicy Matejki, pomiędzy ulicami Grottgera a Wyspiańskiego.

Autobusy linii nr 64 nie zatrzymują się na przystanku "Palmiarnia". Tak przynajmniej wynika z żółtej tablicy "Uwaga. Przystanek nieczynny", którą zamieścił ZTM.


R E K L A M A

Komentarze (1)

24-05-2014 20:35:46
wolf
Zatrzymują się od paru dni parę metrów przed przystankiem. Bardziej zwróciłbym uwagę na to, że rozkopano pas w miarę nowego chodnika i po remoncie robotnicy ułożyli na tym pasie nowe płytki, więc teraz wzdłuż parku Wilsona mamy dwukolorowy chodnik. W odcieniach jasno i ciemnoszarym.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

cze

do 22-06-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: