Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Koparki, dźwigi i walce - budownictwo infrastrukturalne na Targach Intermasz {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Koparki, dźwigi i walce - budownictwo infrastrukturalne na Targach Intermasz {GALERIA ZDJĘĆ}
22-05-2014 10:28   Janusz Ludwiczak
W środę rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego "Intermasz" oraz Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego "Infratec".

Do tej pory targi te odbywały się w Kielcach, ale po latach powróciły do Poznania. Targi "Intermasz" i "Infratec" odbywają się głównie nie w pawilonach, ale na wolnym powietrzu, na Placu Marka oraz w alejce wzdłuż pawilonu nr 12, gdzie prezentowane są maszyny budowlane od koparek po walce i traktory.

Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego "Intermasz" oraz Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego "Infratec" przygotowane zostały przede wszystkim dla profesjonalistów z branży budowlanej, drogowej, eksploatacyjnej, wodociągowej oraz wydobywczej.

Tak szerokiej reprezentacji branży maszyn, urządzeń, sprzętu budowlanego i specjalistycznego nie było na polskich targach od lat. Ekspozycje kilkudziesięciu niekwestionowanych liderów rynku z całą pewnością spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających gości. Uzupełnieniem przestrzeni, na których znajdzie się ciężki sprzęt, będzie ekspozycja urządzeń i sprzętu "wspomagającego". Dodatkowo, połączenie dwóch wydarzeń, ściśle ze sobą korelujących, pozwoli również na zapoznanie się z kompleksową ofertą branży w jednym miejscu i czasie, co zdecydowanie ułatwi podejmowanie decyzji inwestycyjnych… Jak podkreślają organizatorzy, wystawcy mogą spodziewać się ponad 20 tysięcy profesjonalistów - powiedział Dariusz Muślewski, dyrektor projektu.

W ramach targów "Intermasz" i "Infratec" odbywają się liczne pokazy. Część ekspozycji zamieniła się w "Plac budowy na żywo", na którym pokazywane są możliwości maszyn budowlanych.

Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego "Intermasz" oraz Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego "Infratec" potrwają do soboty włącznie. Bilety wstępu kosztują 16 złotych. Dla grup szkolnych wstęp jest bezpłatny.


R E K L A M A

Komentarze (1)

22-05-2014 13:32:43
morlock
Czyli wszystko dla morlocków. Żadnych biurek, rusztowań pod drukarki, xera lub sterty papierków. Uprzedzając- A kto Wam marchewkę zasadzi, nakarmi , wymieni żarówkę, usunie zwiechę laptopa Eloie? Budma i zaraz później Intermasz to najlepsze Targi. Mają sens i przyszłość w przeciwieństwie do reszty badziewnych wystaw (z wyjątkiem elektroniki).
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: