Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Delegacja z Togo na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Delegacja z Togo na Targach
19-05-2014 13:56   redakcja, MTP
Rzadko się zdarza, by Targi odwiedzali goście z bardzo daleka. Delegacja z Togo chcieli poznać kwestie związane z energią odnawialną i jej praktycznym zastosowaniem.

W miniony wtorek MTP gościli delegację z Togo. Na jej czele stała Essossimina Legzim–Balouki - Minister Handlu i Promocji Sektora Prywatnego Republiki Togo, Kueku-Banka Johnson - dyrektor Międzynarodowych Targów w Lome oraz Przemysław Niesiołowski - Ambasador RP w Federalnej Republice Nigerii.

Goście z Afryki z zainteresowaniem zwiedzili ekspozycje na targach Expopower oraz Greenpower. Szczególnie interesowały ich kwestie związane z energią odnawialną i jej praktycznym zastosowaniem. Kueku-Banka Johnson zapraszał Targi Poznańskie do udziału w Międzynarodowych Targach w Lome (stolicy Togo), które w tym roku rozpoczną się 21 listopada i które mają już ugruntowaną pozycję w Afryce Zachodniej. Z uznaniem delegacji spotkały się ostatnie inwestycje MTP - pawilon 8a, Sala Ziemi wraz z centrum kongresowym i targowa powierzchnia infrastrukturalna.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

sty

18:30
Łazarz
21. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: