Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont pływalni w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont pływalni w Parku Kasprowicza
16-05-2014 07:29   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku trwa remont pływalni przy Arenie. W połowie czerwca znów będziemy mogli popływać pod chmurką przy Arenie.

POSiR postanowił przeprowadzić remont pływalni w Parku Kasprowicza. W ubiegłym tygodniu wyłoniony został wykonawca. W sumie do przetargu stanęło sześć firm. Najkorzystniejszą ofertę złożył Zakład Budowlany Paweł Basiński z siedzibą w Działyniu (w powiecie gnieźnieńskim).

Prace remontowe mają potrwać najpóźniej do 11 czerwca. W ramach inwestycji przeprowadzony ma zostać remont chlorowni, niecki brodzika dla dzieci wraz z hydroizolacją basenu, remont placu przy brodziku dla dzieci, a także remont niecki basenu średniego przy zjeżdżalni, wymieniona zostanie również niecka dużego basenu. Zadanie obejmować będzie również remont zewnętrznych prysznicy przy basenach kąpielowych, wymianę rury o średnicy 150 mm łączącej brodzik z basenem przy zjeżdżalni, remont cząstkowy chodników z płyt betonowych, remont instalacji odgromowej, a także wymienione ma zostać ogrodzenie wokół basenów wraz z furtką i bramą w ogrodzeniu. Planowany jest również remont trybun - wymiana siedzisk drewnianych na siedziska z tworzyw sztucznych. Ponadto w ramach inwestycji wyremontowane mają zostać szatnie i toalety.


Komentarze (4)

06-06-2014 14:59:03
Łazarzanka
Czy wiadomo już kiedy baseny będą otwarte?
25-05-2014 08:52:31
kasik
super!!!!!
16-05-2014 19:51:12
mieszkanka
Hip hip hurrraa :)
16-05-2014 12:57:12
ktomyślitenjest
Powolutku, małymi kroczkami i pływalnia odzyska (chyba)* dawną funkcjonalność. Jednym słowem - prawie hurra! Zastanawiam się jednak czy to aby nie próba przekupstwa Łazarzan co by paszcz nie darli na budowę "apartamentowców" na działce Energetyka. Dlaczemu " " ? Bo to co u nas uchodzi za apartament gdzie indziej jest standardem dla mniejszości, enkaw narodowościowych, przechowalnią trudnych nacji. Nie zaraz że fawele czy slumsy bo standardy energetyczne i termoizolacyjne są zachowane. Ale nic ponad to. Apartament ze ślepą kuchnią i łazienką to jakiś oksymoron jak sucha woda i uczciwy polityk. To tyle drogie buraki odnośnie standardów lokalowych w Poznaniu.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
"Rapsod" - widowisko poetycko-muzyczne z okazji 200. urodzin Cypriana Kamila Norwida

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: