Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Otwierają część drugiego piętra w Poznań City Center. Będzie można znów zwiedzić muzeum motoryzacji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Otwierają część drugiego piętra w Poznań City Center. Będzie można znów zwiedzić muzeum motoryzacji
16-05-2014 07:14   Janusz Ludwiczak
Od piątku klienci odwiedzający centrum handlowe Poznań City Center mogą skorzystać z oferty kilku sklepów znajdujących się na poziomie 2.

W piątek, 16 maja zostanie otwarta kolejna część drugiego piętra Poznań City Center. Odwiedzający galerię będą mogli skorzystać z oferty sklepów: Smyk, Gadżeciak, Kinderplaneta, Martes Sport, City Sport, BoboQ oraz zobaczyć pomieszczenia Automobilklubu, w którym znajdują się zabytkowe pojazdy - informuje Norbert Fijałkowski, dyrektor Poznań City Center.

Przypomnijmy. Przez dwa tygodnie zamknięte było centrum handlowe Poznań City Center, po tym jak w piątek, 25 kwietnia ok. godz. 2 runął podwieszany sufit na drugim piętrze galerii handlowej. Na podłogę spadło nawet tysiąc metrów kwadratowych podsufitki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce przybyła straż pożarna. Ponieważ w budynku lała się woda odłączono prąd. Przedstawiciele Wojewódzkiego i Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego przeprowadzili kontrole budynku i nakazali zarządcy obiektu remont uszkodzonych części.

W ubiegły czwartek, 8 maja Poznań City Center został otwarty, jednak galeria świeciła pustkami.

Nadal niedostępna będzie część drugiego piętra. Z powodu prowadzonych prac remontowych zamknięte dalej będą niektóre sklepy odzieżowe i obuwnicze.

Za to w niedzielę, w Poznań City Center odbędzie się casting Elite Model Look. Zapewne wiele pań będzie chciało zostać modelką. Wyłonione finalistki wezmą udział w szkole modelingu, przygotowującej do zawodu modelki, a następnie w gali finałowej. Zwyciężczyni polskiej edycji zmierzy się z konkurentkami z 70 krajów w światowym finale Elite Model Look 2014. Impreza będzie odbywała się w godz. 11:00-19:00 w centralnej części galerii, na poziomie 2.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: