Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Reklama i energia na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Reklama i energia na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
15-05-2014 07:49   Janusz Ludwiczak
Technologia druku 3D, rozłączniki izolacyjne i baterie litowo-jonowo - te i wiele innych rzeczy prezentowanych są na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii Reklamowej "Reklama 360" oraz Międzynarodowych Targach Energetyki "Expopower" i Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej "Greenpower".

Przedstawiciele z zakresu marketingu, reklamy oraz poligrafii i gadżetów promocyjnych spotkali się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii Reklamowej "Reklama 360", które rozpoczęły się w środę. W pawilonie 6 prezentowane są nie tylko oferty w zakresie reklamy od smyczy po nadruki na kubkach, ale również technologia druku 3D i marketing oparty o tą technologię. Poza ekspozycją wystawców organizatorzy przygotowali miejsce spotkań, tych którzy chcą zaprezentować coś ciekawego, nowego i inspirującego, nazwane Kreatywną Areną, w ramach której można zobaczyć m.in. czym jest prototypowanie, jak dobre wykorzystanie technologii 3D usprawni pracę i zwiększy efektywność pozyskiwania klientów oraz jak zbudować strategię marketingową firmy.

Natomiast na Międzynarodowych Targach Energetyki "Expopower" i Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej "Greenpower" ponad 200 firm z 12 krajów (Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Holandia, Litwa, Niemcy, Polska, Szwecja, Tajwan, Ukraina, Włochy) na ekspozycji prezentuje między innymi: rozdzielnice w izolacji gazowej, rozłącznik izolacyjne, baterie litowo-jonowe, mobilny system pomiarowy przekładników napięciowych, programy do projektowania instalacji odgromowych, przyrządy do pomiaru strat dielektrycznych, detektory termoluminescencyjne, mobilne systemy pomiarowe przekładników napięciowych, trójfazowe przekładniki prądu, brykieciarki, falowniki fotowoltaiczne i trójfazowe, nowatorską konstrukcję ogniw fotowoltaicznych, ultra czułe nanosensory oraz nowe detektory termoluminescencyjne, klimatyzację zasilaną kilkoma panelami fotowoltaicznymi czy systemy monitoringu instalacji PV, mikrofalowniki, rejestrator prędkości wiatru.

Targi "Expopower" i "Greenpower" można odwiedzać jeszcze w czwartek w godz. od 9 do 16. Bilet wstępu kosztuje 40 zł, dla profesjonaliści i przedstawiciele branży energetycznej wejdą bezpłatnie. Natomiast targi reklamowe, które mają raczej charakter zamkniętego spotkania branżowego potrwają do piątku.


Komentarze (1)

15-05-2014 12:27:47
morlock
Widzę na fotach jakieś poronione przekładniki made in piwnica (ABB ZWAR w Przasnyszu robi najlepsze przekładniki dla całej Europy) i sprzęt dielektryczny BHP . A "rozłącznik izolacyjny" Panie autorze to nazewnictwo handlarzy na ODŁĄCZNIK która nijak się ma do fizycznej funkcjonalności tego aparatu oraz bezpieczeństwa jego użytkowania. Natomiast te systemy monitorowania gazów wyglądają ciekawie więc Quminiorze i Administratorzy budynków wielorodzinnych powinni mieć wizytę na Targach w warunkach premiowych.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: