Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach doradzają jak założyć własną firmę i uzyskać dotację unijną - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach doradzają jak założyć własną firmę i uzyskać dotację unijną
08-05-2014 07:14   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Najnowsze technologie, oryginalne pomysły, źródła finansowania - czyli wszystko to, co przedsiębiorcy jest potrzebne. Na Targach trwają Dni Przedsiębiorczości, którym towarzyszy Forum Franczyzy.

Dni Przedsiębiorczości Poznań to święto biznesu, zarówno tego mikro, jak i dużego. Od 4 lat organizowane na MTP już na stałe wpisało się w kalendarz ważnych. Podczas dwóch dni trwania imprezy można znaleźć inspirację i pomysł na własną firmę, dowiedzieć się wszystkiego o formalnej stronie działalności gospodarczej, znaleźć źródła finansowania i partnerów dla własnego biznesu.

Dla okrzepłych przedsiębiorców to również doskonałe miejsce do nawiązania nowych, ciekawych kontaktów biznesowych, otwarcia się na współpracę z uczelniami, czy wzięcia udziału w dyskusji nad rozwojem lokalnej gospodarki.

Głównym zadaniem Dni Przedsiębiorczości jest kreowanie pozytywnego klimatu dla przedsiębiorczości oraz współpracy gospodarczej w wymiarze lokalnym, regionalnym i międzynarodowym. Służyć one mają umacnianiu wizerunku aglomeracji poznańskiej jako przyjaznego miejsca dla różnorodnych form aktywności ekonomicznej.

Celem imprezy jest również promocja postaw przedsiębiorczych, kreowanie pozytywnego klimatu dla przedsiębiorczości oraz współpracy gospodarczej w wymiarze lokalnym, regionalnym i międzynarodowym, prezentacja programów i usług wsparcia dla przedsiębiorców czy promocja współpracy nauki z innowacyjnymi przedsiębiorstwami.

Dniom Przedsiębiorczości towarzyszy Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych, na których można się dowiedzieć jak krok po kroku założyć własną działalność gospodarczą, jak wybierać i porównywać systemy franczyzowe, na co zwracać uwagę przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy franczyzowej czy również gdzie szukać źródeł finansowania i partnerów dla swojego biznesu?

Dni Przedsiębiorczości i Forum Franczyzy można odwiedzać jeszcze w czwartek, w pawilonie nr 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich w godz. 10:00-17:00. Wstęp wolny.


Komentarze (1)

19-03-2015 23:37:02
Filip
Jakiś czas temu czytałem o klastrach biznesowych, które niezwykle pomagają w działaniach. Promowanie idei tworzenia powiązań kooperacyjnych opartych na współpracy, a nie na konkurencji :) "Proinnowacyjny Klaster Biznesu jest instytucją opartą na transferze wiedzy i doświadczenia, która wypracowywać będzie innowacyjne rozwiązania organizacyjne i technologiczne w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem zmierzające do optymalizacji procesów biznesowych zarówno członków klastra, jak i podmiotów zewnętrznych" ciekawe..
Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: