Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rabunek na Głogowskiej - policja poszukuje sprawcy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rabunek na Głogowskiej - policja poszukuje sprawcy
01-05-2014 07:49   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
We wtorek ok. godz. 14 na ul. Głogowskiej, przy Rynku Łazarskim nieznany napastnik wyrwał pokrzywdzonej torebkę z pieniędzmi. Świadkowie proszeni są o pilny kontakt. Policja zapewnia anonimowość.

Do kradzieży doszło we wtorek 29 kwietnia, około godziny 14:00 przy ul. Głogowskiej, w okolicach Rynku Łazarskiego. Pokrzywdzona wyszła z banku, gdzie pobrała gotówkę. Nieznany mężczyzna wyrwał jej torebkę i zbiegł. Policja podejrzewa, że zamieszani w sprawę są także dwaj inni mężczyźni, którzy pobiegli razem z napastnikiem. Napastnik zbiegł ulicami Chłodną, Lodową, Stablewskiego a następnie w kierunku ul. Hetmańskiej.

Rysopis sprawcy:
wiek z wyglądu ok. 30 lat, szczupły, wzrost ok. 176 – 180cm, włosy koloru ciemny blond, ubrany w spodnie typu jeans koloru niebieskiego, długie, jasną koszulkę z krótkim rękawem, bluzę koloru granatowego, czapkę z daszkiem koloru czarnego z napisem (prawdopodobnie NIKE).

Rysopis mężczyzn, którzy pomogli w ucieczce:
1. wiek z wyglądu 25 – 30 lat, ubrany w koszulkę z paski, bluzę rozpinaną z kapturem koloru szarego, rozpiętą kurtkę przeciwdeszczową oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego.
2. wiek z wyglądu ok. 20 lat, wzrost ok. 175 cm, ubrany w bluzę z kapturem w paski, koloru ciemnego (czarna lub granatowa).

Osoby, które były świadkami zdarzenia, rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu, bądź posiadają informacje mogące przyczynić się do zatrzymania sprawców kradzieży proszone są pilny kontakt z Komisariatem Policji Poznań – Grunwald przy ul. Rycerskiej 2 lub pod bezpłatnym numerem alarmowym 997. Policja zapewnia anonimowość.


R E K L A M A

Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

21

cze

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: