Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Solo, w duecie i zespołowo - w "Handlówce" zorganizowali turniej z okazji Światowego Dnia Tańca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Solo, w duecie i zespołowo - w "Handlówce" zorganizowali turniej z okazji Światowego Dnia Tańca
30-04-2014 10:46   Janusz Ludwiczak
Międzyszkolny Przegląd Tańca odbył się w Zespole Szkół Handlowych przy ul. Śniadeckich. Turniej odbył się z okazji przypadającego we wtorek Międzynarodowego Dnia Tańca.

Jest to pierwsza edycja Międzyszkolnego Przeglądu Tańca, który zorganizowaliśmy z okazji przypadającego 29 kwietnia Międzynarodowego Dnia Tańca. Celem przeglądu jest propagowanie tańca jako rekreacyjnej formy ruchu i międzyszkolna integracja - powiedział Błażej Wiercińskiego, nauczyciel W-F, Zespół Szkół Handlowych.

Turniej odbył się w kategorii solo, duety i zespoły taneczne w dowolnej technice tańca. Uczestnicy mieli od półtorej do 3 minut na występ. W I Międzyszkolnym Przeglądzie Tańca wzięło udział 27 uczestników z czterech szkół: Gimnazjum Sióstr Urszulanek, Gimnazjum nr 56 oraz Zespołu Szkół Handlowych. O miano najlepszych tancerzy ubiegał się również Zespół Tańca Nowoczesnego "No Name" z Młodzieżowego Domu Kultury nr 3. Zawody mają odbywać się co roku i wpisać się w tradycję "Handlówki".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: