Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezes Andrzej Byrt tańczący na segway-u - Targi nakręciły teledysk - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezes Andrzej Byrt tańczący na segway-u - Targi nakręciły teledysk
26-04-2014 07:34   redakcja, MTP
Międzynarodowe Targi Poznańskie pokazują swoją nieformalną stronę. Pracownicy targów nagrali teledysk, który przedstawia kulisty ich pracy z niecodziennej perspektywy.

Chcieliśmy pokazać, że Międzynarodowe Targi Poznańskie to nie tylko biznesowa atmosfera, interesy i spotkania profesjonalistów, ale też pasja w działaniu. Targi budują swoją pozycję i przewagę konkurencyjną w oparciu o zespół ludzi, którzy w swoją pracę wkładają serce, czas i energię. Dzięki temu, organizowanym przez nas wydarzeniom zawsze towarzyszą pozytywne, inspirujące emocje i to widać w tym filmie – mówi Iwona Kasprzak-Ciesielska, dyrektor marketingu MTP.

W rolach głównych wystąpili pracownicy MTP, wystawcy, zwiedzający a nawet zarząd firmy. Teledysk był nagrywany podczas targów Budma, Targów Mody Poznań, Cavaliady Warszawa, Festiwalu Fantastyki Pyrkon MotorShow i TTM. Została w nim wykorzystana piosenka "Larger Than Life" autorstwa Pinkzebra. Film dla MTP zrealizowali Maciej Kautz i Kamil Biegański, twórcy poznańskiego teledysku "Happy" do piosenki Pharrella Williama.

W relacjach z wystawcami i zwiedzającymi MTP stawiają na otwarty dialog, merytoryczną komunikację, nie pozbawioną jednak humoru, dlatego dzielimy się nagranym teledyskiem z naszymi partnerami. Każdy z nich otrzyma nasz film z życzeniami spędzenia miłej Majówki i pasji w działaniu na każdy dzień – dodaje Iwona Kasprzak-Ciesielska z Międzynarodowych Targów Poznańskich.


R E K L A M A

Komentarze (1)

26-04-2014 08:41:16
Iwona
Bardzo fajny!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: