Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Ale Musicale" pokazał Teatr Roma w Sali Ziemi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Ale Musicale" pokazał Teatr Roma w Sali Ziemi
25-04-2014 07:21   Janusz Ludwiczak
Artyści z Teatru Muzycznego Roma zaprezentowali największe przeboje ze znanych musicali. Zgromadzona w czwartkowy wieczór w Sali Ziemi publiczność mogła zobaczyć Pana Kleksa, Króla Lwa i Małą Syrenkę oraz wysłuchać utworów z musicalu Koty i Mamma Mia.

"Ale Musicale" to muzyczna podróż po największych scenach musicalowych świata. Spektakl rozpoczął się od Brodway’u, a zakończył na West Endzie. Obok takich tytułów jak "Taniec Wampirów", "LesMiserables" czy "Upiór w operze" blisko 3 tysiące osób w Sali Ziemi mogło również usłyszeć również utwory z i Gershwina.

Spektakl w reżyserii Sebastiana Gonciarza ujmował różnorodnością. Począwszy od minimalistycznych, lecz zachwycających muzycznie partii solowych (Edyta Krzemień - "Wyśniłam sen"), można było posłuchać romantycznych duetów (Ewa Lachowicz i Rafał Drozd w "Miss Saigon"), zobaczyć straszliwe Wampiry i zjawiskowe Koty. A wszystko to z towarzyszeniem znakomitej orkiestry po dyrekcją Jakuba Lubowicza i zespołu tanecznego.


Fot: Tomasz Nowak

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: