Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

POSiR ogłosił przetarg na wykonanie prac remontowych pływalni w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
POSiR ogłosił przetarg na wykonanie prac remontowych pływalni w Parku Kasprowicza
24-04-2014 13:55   Janusz Ludwiczak
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji szukają wykonawcy, który przeprowadzi remont pływalni w Parku Kasprowicza. Czas przyjmowania ofert mija 5 maja.

16 kwietnia POSiR ogłosił przetarg na przeprowadzenie prac remontowych pływalni w Parku Kasprowicza. Czas nadsyłania ofert mija 5 maja. Wyłoniony wykonawca będzie miał czas 35 dni na zrealizowania zadania, które obejmuje remont istniejącego kąpieliska basenów letnich, polegający na: wykonaniu prac naprawczych w zakresie umożliwiającym bezpieczne funkcjonowanie obiektu.

W ramach inwestycji przeprowadzony ma zostać remont chlorowni, niecki brodzika dla dzieci wraz z hydroizolacją basenu, remont placu przy brodziku dla dzieci, a także remont niecki basenu średniego przy zjeżdżalni, wymieniona zostanie również niecka dużego basenu. Zadanie obejmować będzie również remont zewnętrznych prysznicy przy basenach kąpielowych, wymianę rury o średnicy 150 mm łączącej brodzik z basenem przy zjeżdżalni, remont cząstkowy chodników z płyt betonowych, remont instalacji odgromowej, a także wymienione ma zostać ogrodzenie wokół basenów wraz z furtką i bramą w ogrodzeniu. Planowany jest również remont trybun - wymiana siedzisk drewnianych na siedziska z tworzyw sztucznych. Ponadto w ramach inwestycji wyremontowane mają zostać szatnie i toalety.

Wykonawcy mają czas na składanie ofert do 5 maja. Jest więc duża szansa, że pływalnia zostanie uruchomiona jeszcze w drugiej połowie czerwca. Remont pływalni ma kosztować ok. 300-500 tys. zł. Dokładna kwota będzie znana po rozstrzygnięciu przetargu.


Komentarze (2)

28-04-2014 11:23:52
MK
Tyle kosztuje 1 przystanek wiedeński. Chciałbym zobaczyć kosztorys i zakres prac. TYLKO W NASZYM MIEŚCIE TAK POTRAFIĄ LICZYĆ.
28-04-2014 10:45:03
MK
To tylko tyle ile 1 przystanek wiedeński Chciałbym zobaczyć ten kosztorys i zakres prac. W NASZYM MIEŚCIE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: