Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pęknięta rura naprawiona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pęknięta rura naprawiona
07-11-2008 23:53   Janusz Ludwiczak
Po godz. 22 w piątek udało się Aquanetowi usunąć awarię rury wodociągowej przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Wyspiańskiego. Przez cały dzień sparaliżowany był ruch w tej części Łazarza. Na szczęście mieszkańcy nie byli pozbawieni wody.

W piątek, po godz. 22 usunięta została awaria rury wodociągowej o średnicy 450 mm przy skrzyżowaniu Głogowskiej i Wyspiańskiego, która pękła ok. godz. 9.

Przez cały dzień sparaliżowany był ruch w tej części Łazarza. Kierowcy w kierunku ulicy Hetmańskiej musieli korzystać z objazdu prowadzącego Berwińskiego, Matejki i Kasprzaka. Tramwaje jeździły normalnie, jednak w pobliżu wystąpienia awarii jechały bardzo wolno.
Na szczęście mieszkańcy nie byli pozbawieni wody.

Pracownicy poznańskich wodociągów usunęli awarię po przez wykopanie dziury w jezdni przy użyciu koparek i innego ciężkiego sprzętu. Po naprawieniu uszkodzonej rury awarię udało się usunąć w piątek późnym wieczorem.
W sobotę może układana być jedynie nowa nawierzchnia, jednak oprócz zwężenia jezdni kierowcy nie powinni być narażeni na utrudnienia drogowe.


Komentarze (1)

09-11-2008 12:57:31
madzia
Czy w tym mieście nie można nic zrobić porządnie? Owszem rura kanalizacyjna i wodociągowa to dwie różne sprawy, ale jestem ciekawa kiedy pęknie kolejna rura. Ach, żeby tak pękła rura na Garbarach i zalało siedzibę Aquanetu, choc moze lepiej nie, bo nam jeszcze podwyższą ceny za wodę.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: