Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wykoleiła się "siódemka". Na Ogrody kursują autobusy zastępcze - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wykoleiła się "siódemka". Na Ogrody kursują autobusy zastępcze
24-04-2014 12:24   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Przybyszewskiego wykoleił się tramwaj linii nr 7. Od ronda Jeziorańskiego do Ogrodów kursują autobusy zastępcze.

Do wykolejenia "siódemki' doszło po godz. 11:40 na ul. Przybyszewskiego, za skrzyżowaniem z Szamarzewskiego.

MPK uruchomiło autobusy zastępcze "za tramwaj", które kursują od ronda Jeziorańskiego przez Przybyszewskiego, Dąbrowskiego, Szamotulską, Szamarzewskiego i Szpitalną na Ogrody. Tramwaje linii nr 7 dojeżdżają na Budziszyńską.

Aktualizacja godz. 13:06: Ruch tramwajów linii nr 7 w ciągu ul. Przybyszewskiego został wznowiony o godz. 12:30 i odbywa się już normalnie.
Przypominamy, że od czwartku w związku z remontem zwrotnic na rondzie Starołęka "siódemka" kursuje na trasie: OGRODY - rondo Jeziorańskiego - Hetmańska - STAROŁĘKA.


Fot: Monika Selerska/MPK Poznań

ZOBACZ TAKŻE: "Siódemka" znów nie będzie dojeżdżać na dolny taras Rataj

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

28

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
w godz. 7:00-21:00

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: