Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcom willi przy Palacza 26 uciekł... żółw - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcom willi przy Palacza 26 uciekł... żółw
16-04-2014 01:17   Janusz Ludwiczak
Uciekł żółw z posesji przy ul Palacza 26. To nie żart. Dał nogę i jest poszukiwany. Jeśli ktokolwiek widział proszony jest o powiadomienie , gdzie uciekinier się znajduje - alarmuje nasz Czytelnik.

Uciekł żółw z posesji przy ul Palacza 26. To nie żart. Dał nogę i jest poszukiwany. Jeśli ktokolwiek widział proszony jest o powiadomienie , gdzie uciekinier się znajduje - pisze nasz internauta, Karol Kroll na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Mieszkańcy budynku przy ul. Palacza 26 poszukują żółwia czerwonolicego, który przezimował w piwnicy. Lokatorzy postanowili przenieść zwierzę do ogrodu, jednak Michał, bo tak ma na imię żółw dał dyla.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Karol Kroll
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Zaginiony kot z Kanałowej odnalazł się po miesiącu w okolicach Rynku Łazarskiego

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

16-04-2014 14:56:39
poznaniak
Dał dyla do Anglii lub do Skandynawii , znudziły mu sie dyktatury Rysia G. i Donalda T. hehehe
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: