Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wybiorą Mistrza Polski Instalatorów. Rury, sejfy i anteny na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wybiorą Mistrza Polski Instalatorów. Rury, sejfy i anteny na Targach
10-04-2014 13:01   redakcja, MTP
Na MTP trwają targi branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych. W ramach tych targów odbywają się m.in. IV Mistrzostwa Polski Instalatorów, a także Finał IV Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

Setki nowości produktowych i rozwiązań technologicznych prezentowanych przez blisko 1000 wystawców z całego świata to wszystko w ramach trwających do piątku Międzynarodowych Targów Instalacyjnych "Instalacje", Targów Ciepła Systemowego ITC, Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń "Securex", Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa "Sawo" oraz Forum Technologii Cyfrowych "Poznań Media Expo".

Na targach "Instalacje" wystawcy prezentują wiodącą ofertę dostawców urządzeń i technologii z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej, a także techniki obiektowej i gazowniczej oraz szeroki wybór armatury sanitarnej. Jednym z wydarzeń targów są IV Mistrzostwa Polski Instalatorów.

Na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń "Securex" możemy nowości produktowe i systemowe z zakresu m.in. monitoringu wizyjnego, sygnalizacji alarmu pożarowego, mechanicznych systemów zabezpieczeń, urządzeń i systemów kontroli dostępu, włamań, napadu i innych zagrożeń, systemów ochrony danych, zabezpieczenia transportu.

Natomiast "Poznań Media Expo" to wyjątkowe w swojej skali wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych imprez sektora mediów elektronicznych w Polsce. Stanowi ono doskonałą okazję do popularyzacji zalet i nowych możliwości telewizji i radiofonii cyfrowej oraz prezentacji planów jej rozwoju. W tym roku udało się zgromadzić czołowych przedstawicieli branży radiowej i telewizyjnej, nie tylko z kraju ale również zagranicy, dzięki czemu będzie można skonfrontować różne stanowiska i doświadczenia. W ciągu czterech dni wydarzenia odbędą się dwie konferencje tematyczne, warsztaty, a także swoje miejsce będzie miała ekspozycja wystawców branży elektronicznej.


R E K L A M A

Fot: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 26-09-2021
Park Wilsona
Poznań Wood Festival - festiwal rzeźby
W programie: - warsztaty malowania w drewnie
- warsztaty rzeźby w glinie>br> - licytacje drewnianych rzeźb
- konkurs główny

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

27

wrz

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

28

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Łazarski pieróg - warsztaty kulinarne dla rodzin z dziećmi
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: