Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tramwaje nie będą jeździć Reymonta. MPK ogłosiło przetarg na remont torowiska - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tramwaje nie będą jeździć Reymonta. MPK ogłosiło przetarg na remont torowiska
08-04-2014 11:03   Janusz Ludwiczak
Spore utrudnienia będą czekać pasażerów i kierowców na przełomie czerwca i lipca, kiedy to wymieniane będą szyny na ul. Reymonta i Przybyszewskiego wraz z remontem przejazdów. MPK ogłosiło właśnie przetarg na remont torowiska.

28 czerwca ma rozpocząć się remont torowiska na ul. Reymonta i Przybyszewskiego, wraz z remontem przejazdu na skrzyżowaniach ulic Hetmańska/Reymonta/Grochowska/Arciszewskiego, Reymonta/Wyspiańskiego oraz Przybyszewskiego/Marcelińska. MPK ogłosiło właśnie przetarg na remont torów.

Podczas przebudowy ulicy Grunwaldzkiej torowisko to było mocno wyeksploatowane. Ostatni raz remont przejazdu na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Hetmańskiej były przeprowadzony w 1999 roku. Torowisko to wymaga naprawy - wyjaśnia Iwona Gajdzińska, rzecznik MPK.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dwutorowej linii tramwajowej w ciągu ul. Reymonta na przejeździe przy ul. Arciszewskiego o długości 120 metrów toru pojedynczego oraz wykonanie remontu dwutorowej linii tramwajowej w ciągu ul. Reymonta na przejeździe przy ul. Wyspiańskiego o długości 70 metrów toru pojedynczego. Termin składania ofert mija 18 kwietnia.

Remont torowiska na ul. Reymonta potrwa dwa tygodnie. Do 12 lipca z utrudnieniami muszą się liczyć pasażerowie tramwajów linii nr 1 i 7, a także kierowcy.


Komentarze (1)

08-04-2014 14:55:52
M.
A remontu nie dało się zrobić kiedy zamknięte było Rondo Nowaka-Jeziorańskiego i cała trasa była wyłączona z ruchu? Już wtedy, a to było zaledwie dwa lata temu, torowisko na Reymonta prosiło się o remont.
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: