Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zegar pojawił się na wieży kościoła Chrystusa Sługi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zegar pojawił się na wieży kościoła Chrystusa Sługi
06-04-2014 08:17   Janusz Ludwiczak
W czwartek na wieży kościoła Chrystusa Sługi przy ul. Palacza zamontowano zegar.

Zegar jest wskazówkowy i bardzo punktualny. Jak wyjaśnia ks. Marian Ciesielski, proboszcz Parafii Chrystusa Sługi zegar jest sterowany automatycznie i sam przestawi sobie czas z zimowego na letni oraz z letniego na zimowy.

Zakończyły się również prace związane z naprawą uszkodzonego ogrodzenia przy kościele. Przypomnijmy, że w połowie stycznia w płot ten wjechał kierowca samochodu swojej znajomej. Mężczyzna i jego pasażerowie byli pijani. Wszyscy zbiegli z miejsca zdarzenia.


Komentarze (2)

06-04-2014 22:28:34
JS
Kulą w płot. Akurat ta parafia i ten proboszcz daleki jest od Rydzykowych klimatów. Po takowe musisz się przejsć do MBB przy Głogowskiej :)
06-04-2014 20:42:10
Zez Łazarza
Po kiego grzyba ten kościół , po kiego grzyba ten zegar ? Zapłacił klecha ze swojej sakwy czy łaził po "kolendzie" albo na tacę wołał z ambony ? Zamiast budować kolejne Lichenie , Świątynię opatrzności i inne cuda nad wymiar , zajeli by się prawdziwą pracą u podstaw !!!! zakłamana hunta , firma , sekta , kolesie !!! Z Rydzykiem robią pranie mózgów starszemu pokoleniu i naiwnym młodym ludziom . A fuj !!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: