Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zegar pojawił się na wieży kościoła Chrystusa Sługi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zegar pojawił się na wieży kościoła Chrystusa Sługi
06-04-2014 08:17   Janusz Ludwiczak
W czwartek na wieży kościoła Chrystusa Sługi przy ul. Palacza zamontowano zegar.

Zegar jest wskazówkowy i bardzo punktualny. Jak wyjaśnia ks. Marian Ciesielski, proboszcz Parafii Chrystusa Sługi zegar jest sterowany automatycznie i sam przestawi sobie czas z zimowego na letni oraz z letniego na zimowy.

Zakończyły się również prace związane z naprawą uszkodzonego ogrodzenia przy kościele. Przypomnijmy, że w połowie stycznia w płot ten wjechał kierowca samochodu swojej znajomej. Mężczyzna i jego pasażerowie byli pijani. Wszyscy zbiegli z miejsca zdarzenia.


Komentarze (2)

06-04-2014 22:28:34
JS
Kulą w płot. Akurat ta parafia i ten proboszcz daleki jest od Rydzykowych klimatów. Po takowe musisz się przejsć do MBB przy Głogowskiej :)
06-04-2014 20:42:10
Zez Łazarza
Po kiego grzyba ten kościół , po kiego grzyba ten zegar ? Zapłacił klecha ze swojej sakwy czy łaził po "kolendzie" albo na tacę wołał z ambony ? Zamiast budować kolejne Lichenie , Świątynię opatrzności i inne cuda nad wymiar , zajeli by się prawdziwą pracą u podstaw !!!! zakłamana hunta , firma , sekta , kolesie !!! Z Rydzykiem robią pranie mózgów starszemu pokoleniu i naiwnym młodym ludziom . A fuj !!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: