Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja z dyrektorami szkół o narkotykach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja z dyrektorami szkół o narkotykach
06-11-2008 12:32   Janusz Ludwiczak
Referat Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii z udziałem Komendanta Komisariatu Policji Poznań-Grunwald zorganizował coroczne spotkanie z dyrektorami i pedagogami gimnazjów z terenu Łazarza i Grunwaldu. Jest to jeden z elementów wieloletniej współpracy funkcjonariuszy z placówkami oświatowymi.

W spotkaniu uczestniczył zastępca Komendanta Komisariatu Policji Poznań-Grunwald, kom. Michał Woźniak, Naczelnik Sekcji Prewencji kom. Sebastian Adamski oraz funkcjonariusze Referatu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii - asp. Rafał Migdał, mł.asp. Jacek Urbaniak, mł.asp. Marcin Śmidoda i asp.szt. Maciej Nowak a także dyrektorzy grunwaldzkich i łazarskich gimnazjów.

W ramach spotkania zostały przedstawione założenia i przebieg realizacji programu "Szkoła wolna od narkotyków i przemocy" oraz omówienie problemu przestępczości nieletnich ze szczególnym zwróceniem uwagi na przestępczość na terenie szkół.

Uczestnicy spotkania otrzymali specjalne informatory dla nauczycieli i rodziców o narkotykach.

W październiku przedstawiciele Rady Osiedla Świętego Łazarza z udziałem aspiranta sztabowego Maciej Nowak z Komisariatu Poznań-Grunwald odwiedzili pierwszo i szóstoklasistów w czterech szkołach podstawowych (nr 9, 26, 69 i 77). W ramach spotkania z uczniami odbyły się pogawędki o "Bezpiecznej drodze do szkoły" oraz o "STOP Przemocy, Narkomanii i Agresji w Szkole".


Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

ZOBACZ TAKŻE: Bezpieczna droga do szkoły

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: